Çözüm mercedes'in satılması mı?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makam aracı olarak kullanılan Mercedes, yarın düzenlenecek olan ihalenin ardından satılacak olurken, vatandaşlar tarafından ''Mercedes'in satılması çözüm mü olacak?'' sorusu soruldu.

Çözüm mercedes'in satılması mı?

''GAZETEMİZ DUYURMUŞTU''

Gazetemizin Ağustos ayının ilk haftasında duyurduğu Mercedes'in satışıyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Ağustos'un 3.haftasında yaptığı açıklamayla 3 Eylül Salı günü olarak ihale tarihini verdi. Başkanlık makamında kullanılan ‘Mercedes’ marka ‘S320 CDİ4 Matic’ model aracın satışı için Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda, 14.15’te gerçekleştirilecek ihale ile ilgili detaylı bilgiler https://kahramanmaras.bel.tr/ihale-ilanlari adresinde yayınlanırken, vatandaşlardan da çeşitli yorumlar ve tepkiler geldi.

''VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ''

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin, banka tarafından promosyon olarak verilen aracın satışından ele edeceği gelirin ortalama 250 bin ile 300 bin lira olacağı tahmin edilirken, ihalede yüksek teklif verilmesi durumunda rakamın artacağı düşünülüyor. Ancak mülkü belediyede olan aracı kullanmak yerine, araç kiralama yoluna gidilmesi bir yandan tepki görürken, vatandaşlar tarafından yapılan yorumlarda, 'belediyenin borcunu mercedes'in satılması mı kurtaracak' şeklinde ifadeler kullanılıyor.   

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane