Daha iyi gelecek daha iyi Kahramanmaraş için

Daha iyi bir gelecek, daha iyi bir Kahramanmaraş için birlik içerisinde çalıştıklarını söyleyen Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, teşkilatlarını “Bir mıh bir nalı kurtarir. Bir nal bir atı, Bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarir” sözleriyle tanımladı.

Daha iyi gelecek daha iyi Kahramanmaraş için

AK Parti Onikişubat ilçe teşkilatı ile düzenlediği kahvaltıprogramı ile bir araya gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet UğurDilipak, teşkilat olarak sık sık buluşmalar düzenlediklerine vurgu yaptı.Dilipak, “Teşkilatımızda her zaman bir araya geliyoruz ve bende zatenteşkilatımızın içerisinden gelen biriyim. Yine yönetimde bulunan birçokarkadaşımızla da birlikte çalıştık. Kardeşlerimizle AK Parti’de görev yapmışkardeşlerimizle birlikteyiz. Milletvekili sıfatından ziyade onların içindengelen bir kişilik olarak onların her zaman yanındayım ve kendilerinedesteklerini sunacağım” dedi.

‘BİZ KOCAMAN BİRAİLEYİZ’

Teşkilat olarak güçlü bir aile olduklarına da dikkat çekenDilipak, “Teşkilatımızda genelde Kahramanmaraş’ın yatırımları, genel siyasetinnasıl yönlendiği, bölgemizde oluşan genel konjektörün nasıl yapıldığını,bölgemizde oynanan oyunların hep birlikte müşaade ediyoruz. Bu müşadelerimiziteşkilatımızla paylaşma ihtiyacı hissediyoruz. Teşkilatımızdan arkadaşlarımızında bu konuda kafalarına takılan konular var ise, veya Ankara ilgili ya dakentimizle ilgili istişarelerde bulunuyoruz. Biz AK Parti ailesi olarak hepbirlikte güçlüyüz. Bizim yaptığımız her işte teşkilatımızın çaycısından,milletvekiline, ilçe başkanından, genel merkezde ki tüm çalışanlarına kadaryaptığımız işin tamamı hepimizi bağlar ve biz hep birlikte güçlü bir aileyiz.Birbirimizin farklı görevleri olsa da görevlerimizin hepsinin eşit dağılıma sahip.Bir hikâye vardır; “Bir mıh Bir nalıkurtarir. Bir nal bir ati, Bir at bir komutani, bir komutan bir orduyu, birordu bir ülkeyi kurtarir” bizim çivimizden tutun her şeyimiz birdir.Bunun içinde herkes görevinin farkında ve bu yolda herkes fedakârca çalışmayadevam ediyor. Biz Kahramanmaraş’ta daha güçlü bir Türkiye’yi nasıl oluştururuzdiye bir mütalaa yaptık inşallah bu çalışmalarımızda her zaman devam edecektir”diye konuştu.  

TEŞKİLATTA TAKDİRTOPLADI

Prgramdan duyduğu memnuniyeti dile getir AK Parti Onikişubatİlçe Başkanı Fırat Görgel, ise, “Kadın kolları, gençlik kolları ve ilçeteşkilatımız ile birlikte Milletvekilimizin davetlisi olduk. Kendisi gerçektenteşkilatımızca çok takdir edilen bir vekilimiz. Gerçekten ilçemizde ki veşehrimizde ki projeleri yakından takip ediyor ve sorunlarımızla birebiryakından ilgileniyor. Kendisinden Allah razı olsun. Burada ki toplantımızda dayine bizim yeni seçilmiş teşkilatımızla birlikte olmak istediler” ifadelerinikullandı.

HABER: KÜBRA ŞİMŞİR 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2017, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15