Dehşete düşüren ölüm!

‘Biz burada oturmuyoruz, Seni buralara kim getirdi …’

Dehşete düşüren ölüm!

Adana'da kadın, konaklamadığı bir apartmanınbahçesinde ölü olarak bulundu. Olay yeri Polisleri inceleme başlatırken, olayyerine gelen şahısın ablası, "Biz burada oturmuyoruz, sen buralarıbilmezsin seni kim getirdi buralara" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Kadınıneşi de olay yerinde baldızına sarılıp ağladı

Adana'da bir kadın, oturmadığı bir apartmanınbahçesinde ölü olarak bulundu. Olay yerine gelen kadının eşi ve ablasıgözyaşlarına boğuldu.

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Sarıçam ilçesi,Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 206 Sokakta bulunan bir apartman bahçesindemeydana geldi. Apartmanda oturan bir kişi sabah işe gitmek için evdençıktığında bahçede hareketsiz halde yatan bir kadın gördü. Vatandaş hemen polisve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatınıkaybettiğini belirledi.

Bunun üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş ŞubeMüdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri olay yerine gelerek araştırmayaptı.

Yapılan araştırmada cesedin, Perihan Büyükbayram'a(45) ait olduğu ve Güneşli Mahallesi'nde tavukçuluk yapan Cüneyt Büyükbayramile evli olduğu belirlendi.

Polis yaptığı araştırmada kadının apartmandaoturmadığını saptarken, apartman sakinleri apartmanın 4. katının çok yüksekfiyata tanınmayan bir kişi tarafından kiralandığını, kadının oraya gelmişolabileceğini söyledi. Polis bunun üzerine belirtilen daireye girerek araştırmayaptı. Ayrıca kadının sabah saat 07.45 sıralarında apartmana geldiğibelirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri de kadının cesedi üzerinde incelemeyaptı. Kadının ayakkabılarından birinin cesedin yaklaşık bir metre uzağındaolduğu görüldü. Polis eldeki delillerle kadının hayatını nasıl kaybettiğinibelirlemeye çalışırken, kadının apartmandan atlayarak intihar etmiş olabileceğiüzerinde duruluyor.

"SENİ KİM GETİRDİ BURAYA"

Kadının kocası da bir süre sonra olay yerine geldi.Eşinin hiç tanımadığı bir apartmanın bahçesinde öldüğünü gören koca şoka girdi.Bir süre sonra ise kadının ablası Aylin Büyükbayram da olay yerine geldi. Koca,baldızına sarılarak gözyaşlarına boğuldu. Aylin Büyükbayram, kız kardeşinigörmek isteyince inceleme yapan polis izin vermedi. Abla Büyükbayram, "Senburaları bilmezsin, seni buralara kim getirdi. Nasıl öldün" diye ağıtyakarak gözyaşlarına boğuldu.

Kadının cenazesi inceleme yapıldıktan sonra otopsiiçin adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15