DULKADİROĞLU İÇİN HİZMETE HAZIRIM

Seçim Çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Eray Şenay, “Görev verildiği takdirde projeleri ile daha modern bir Dulkadiroğlu ilçesi için hizmete hazırım” dedi

DULKADİROĞLU İÇİN HİZMETE HAZIRIM

Seçime yönelik vaatlerini açıklayan Şenay, ayrıcaKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Hayrettin Güngör’ün şehiriçin büyük bir şans olduğunu dile getirdi.

GÜNGÖR, KAHRAMANMARAŞİÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Eray Şenay, seçimgündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Şenay, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı AdayıHayrettin Güngör’ün belediyecilikte önemli tecrübelere sahip olduğuna vurguyaparak: “Hayrettin Güngör, Türkiye’de belediyecilik konusunda yüksek donanımave tecrübeye sahip bir siyasetçi. Ki; 15 yıl Türkiye Belediyeler Birliği GenelSekreterliği gibi önemli bir görevi başarıyla yürütmüş, aynı zamandaCumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politikalar Kurulu üyesi olarak da kendisinibu konuda Türkiye’ye ispat etmiş bir değerdir. Büyükşehir Belediye Başkan AdayıHayrettin Güngör’ün Kahramanmaraş için bir şans olduğunu söyledi. 

Kahramanmaraş’ımız, 11 İlçesiyle 476 mahalledenoluşmaktadır. Büyükşehir olarak şehirde yaşayan tüm halka adaletli hizmetetmek, zor ve meşakkatli bir iştir.  İştebu anlamda Sayın Güngör’ün, bütün zorlukların üstesinden gelerek,Kahramanmaraş’a en iyi hizmeti en üst seviyede sunacağına inancımız tamdır.  Kendisi şehrimiz için büyük şanstır,Kahramanmaraşlı da bu şansı destekleriyle en iyi şekilde değerlendirecektir”dedi.

Birlikte yol yürümekten onur duyacağını da sözlerine ekleyenŞenay; “ Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı görevi şahsıma tevdii edilirse SayınGüngör’le birlikte yol yürümekten ve hemşehrilerime hizmet etmekten onurduyarım” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un da şehreyaptığı hizmetler için teşekkür eden Şenay; “Fatih Mehmet Erkoç, bu şehrin ilkbüyükşehir belediye başkanı. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayıKahramanmaraş halkının da kendisine teşekkür borcu olduğuna inanıyorum” dedi.

Kendisin de bilgi ve birikimlerini hizmete dönüştürmek içinaday adayı olduğunu belirten Şenay; “Uzun yıllar edinmiş olduğum siyasitecrübe, bilgi ve birikimlerimi hizmete dönüştürmek için Dulkadiroğlu BelediyeBaşkan aday adayı oldum.

‘Birlikte belediyecilik’ sloganıyla, Cumhurbaşkanımız RecepTayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ‘Gönül Belediyeciliği’ seferberliğinekatılarak, halkımızla iç içe şeffaf bir belediyecilik, istişare kültürü veinsan odaklı, ihtiyaçlara cevap verebilen hizmet anlayışı ile bu kutlu yolaçıktım. Dulkadiroğlu’nda yaşayan hemşerilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini çokiyi bilmekteyim.

Eğer görev verilirse projelerimizle modern bir Dulkadiroğluiçin hizmete hazırım” diye konuştu.

ERAY ŞENAY KİMDİR?

1964 Yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lisetahsilini Kahramanmaraş’ta, Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini FıratÜniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde yaptı. Vatani görevini 201. Dönem ATGMolarak yaptı.

1994 -2001 DYP İlçe ve İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve teşkilatBaşkanlığı, 2008-2009 DP Merkez İlçe Başkanlığı, 2012 yılından bu yana AK PartiÜyesi olan Şenay, 2018 Yılı Genel Seçimlerinde Ak Parti Milletvekili Aday Adayıolmuştu.

1990-2008 Yılları arası Veteriner Hekimler Merkez KonseyiKahramanmaraş Temsilcisi, 1996-1998 yıllarında Kahramanmarasspor Kulübü YönetimKurulu Üyesi, 2008 – Kahramanmaraş Veteriner Hekimler Odası Kurucu Başkanı, 2010-2012 yıllarında Kahramanmaraş Veteriner Hekimler Odası Başkanlığı görevlerindebulundu.

Halen Şenay Süt ve Süt Ürünleri – Hünkar Hayvancılık ve MaviÇatı Ltd. Şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmakta.

İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilen Şenay, evli ve 3çocuk babasıdır.

HABER:YAŞAR ERİKLİ

 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15