ELBİSTAN'IN KONUĞU KİLİS BELEDİYE

Geçen Haftayı 3 puanla kapatan Temsilcimiz Elbistanspor bu hafta kendi sahasında Kilis Temsilcisi Temsilcisi Kilis Belediyespor mağlup etmek istiyor.

ELBİSTAN'IN KONUĞU KİLİS BELEDİYE

Bölgesel Amatör ligdeki temsilcimiz Elbistanspor 2.grupta 10.haftanınmaçında Kilis Belediyespor ile karşılaşacak. Bölgesel Amatör ligdekitemsilcimiz Elbistanspor 2.gruptaki 10.hafta müsabakasında 25 Kasım pazar saat14:00'de Elbistan ilçe stadında Kilis Belediyespor'u konuk edecek. Elbistanspor2.grupta 17 puanla 4.sırada yer alırken, Kilis Belediyespor ise 7 puanla10.sırada yer alıyor.

 TARAFTAR DESTEĞİ İLE ARABAN AŞACAK

2 yıl aradan sonra tekrar BAL tadında yer alanElbistanspor ekibi geçen hafta deplasmandan 3 puan almayı başarırken 10. Haftamaçında Kilis Temsilcisi Kilis Belediyespor’u konuk edecek. Lige kötü birbaşlangıç yapmasına rağmen taraftarını oyunu ile umutlandıran Elbistansporekibi bu hafta taraftarı ile Kilisi aşacak. Lige tribünlerde Karoğrafi, Meşaleve konfetilerle sahaya görsel şölen kattan taraftarlar bu hafta da maça akınedecekler. 90 dakika boyunca hiç susmayan ve BAL heyecanını yaşayan Elbistantaraftarı bu maçın 12 adamı olarak takımlarına tam destek verecekler.

 

ELBİSTAN’IN GOLSİLAHI SERKAN KAMALAK

BAL’da 9. Hafta geride kalırken Elbistan ekibinin gol silahıSerkan Kamalak her gün daha da iyileşiyor. Geçen Yıl sezon içerisinde Attığıgollerle takımını BAL’ı tattıran Serkan Kamalak bu yıl gollerine bu Ullalarmaçında açıldı. Uzun zamandır gol orucu tutan Serkan bu maçta Ulalar kalesini 2golle ateşe tuttu. Malatya deplasmanında Pütürge Beledispor'a konuk olanElbistan ekibinde Serkan Kamalak yine konuştu ve galibiyete serkan’la ulaştı.Daha sonraki haftalara da Serkan Adeta rakiplerin korkulu rüyası olurken KilisBelediyespor’u yine Serkan’la aşılacağa beziyor. (HABER:İLKER YİYEN)

 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15