ELBİSTANA 5 BİN KİŞİLİK TRİBÜN!

Kahramanmaraş’ı BAL’da temsil edecek olan Elbistanspor için Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Tribün çalışması ile taraftara müjdeli haber verdi.

ELBİSTANA 5 BİN KİŞİLİK TRİBÜN!

Geçtiğimiz Hafta içerisinde Ramada Otelde düzenlenen vespor taban birliklerinin bir araya geldiği toplantıda Ak Parti Sözcüsü,Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Elbistanspor’un Tribünleri hakkındayaptığı açıklamada yapılacak Tribün hakkında kısa bir açıklama yapmıştı.Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce amatör spor kulüplerine 181bin liralık hediye çekini Ak Parti Sözcüsü, Kahramanmaraş Milletvekili MahirÜnal, Spor Genel Müdürü Baykan ile Kahramanmaraş Amatör Spor KulüpleriFederasyon Başkanı Ergün Önal'a teslim ettiği toplantıda Kahramanmaraş’ayapılacak olan Yeni stadyumun yanı sıra Elbistan Stadyumu da gündeme gelmişti.Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, Onikişubat BelediyeBaşkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, KahramanmaraşsporEski Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraş Amatör Federasyon Başkanı ErgünÖnal, Spor Taban Birlikleri yöneticilerinin katıldığı basın toplantısındaVerilen desteğin önemine işaret eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı veKahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, ''Türkiye Cumhuriyeti ve hükümetiningençlere, çocuklara ve bu gençlere hizmet eden değerli arkadaşlarımıza verdiğiönemli katkının küçük bir nişanesi olarak 2018 yılına mahsus 181 bin liralıkyardım çekini takdim etmekten gurur duyuyorum. Takdim edilen çekin değeri çokküçük değilse de büyük bir anlam ifade ediyor diyerek yapılacak yatırımlarhakkında kısa bilgiler aktarmıştı.

 

LİG BAŞLAMADANYETİŞTİRLECEK

Spor Taban Birlikleri ile yapılan toplantıda gündememgelen Elbistanspor’un oynadığı stadyumun Tribünleri konusunda çalışma başladığıbilgisi geldi. Elbistanspor'un yeni sezonda 3. Lig hedefi ile yola çıktığı şugünlerde bir müjde geldi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ıntalimatı ile Elbistan'da 5.000 kapasiteli tribün için çalışmalar bugün resmenbaşladı. Elbistanspor'un yeni sezonda 3. Lig hedefi ile yola çıktığı şugünlerde bir müjde geldi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ıntalimatı ile Elbistan'da 5.000 kapasiteli tribün için çalışmalar bugün resmenbaşladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın da bugünElbistan'a giderek çalışmaların başlaması için son hazırlıkları yaptığıöğrenildi.

 

MAHİR ÜNAL'ATEŞEKKÜR

Elbistanspor Kulüp Başkanı Sertan Davdav, Seçimlerinhemen ardından çalışmaların en ufak bir problem olmadan başlaması için hareketegeçildiği üzerine teşekkür mesajı verdi. Davdav, “Elbistanlı hemşerimizgururumuz olan Sayın Mahir Ünal'ın sözünün ardından çalışmalar hemen başladı.Büyük Elbistanspor taraftarı inşallah yeni sezonda kendi tribünlerinde güçlübir şekilde 3. Lige yürüyüşümüze destek verecekler. Emekleri ve çabaları içinSayın Mahir Ünal'a çok teşekkür ediyoruz. Destekleri her zaman bizimle.İnşallah bu sezon bizlerde 3. Lige çıkarak bu desteğe cevap vermek istiyoruz”dedi.(HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15