Elbistanspor'a Kahramanmaraşspor sahip çıktı

Tesislerinin bakımda olduğu gerekçesiyle misafirhanesinde kendilerine yer vermeyen Afşin-Elbistan Linyitlerinin yöneticilerine isyan eden Elbistanspor Kulüp Başkanı Sertan Davdav’a, Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Ceyhan Sahip çıktı.

Elbistanspor'a Kahramanmaraşspor sahip çıktı

Kendine ait sosyal medya hesabından Afşin-ElbistanLinyitlerinin yöneticilerine tepki gösteren Elbistanspor Kulüp Başkanı SertanDavdav, kendi tesislerinin bakımda olduğu gerekçesiyle kampa girmek için AEL’inmisafirhanesinden kendilerine yer tahsisi yapılmamasından yakınmıştı.

Duruma isyan ederek tepkisini dile getiren ElbistansporKulüp Başkanı Sertan Davdav’a Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih MehmetCeyhan sahip çıktı. Davdav’ı telefonla arayan Ceyhan Kahramanmaraşspor’un tesislerini açarak Davdav ve ekibiniKahramanmaraş’a davet etti.

Ceyhan; “Elbistanspor bizim bir başka değerimiz ve kardeştakımımızdır. Takımımızın kamp sorunu yaşadığını öğrendim. Sertan DavdavBaşkanımı da telefon ile arayarak davet ettim. Kahramanmaraşspor tesislerimizElbistansporumuzu misafir etmeye hazırdır. Biz şehrimizin her değerine sonunakadar sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13