Elit Diş Kliniği Onikişubat Şubesi Açıldı

Kahramanmaraş'ta ımplant, ortodonti, estetik, ağız takmai diş estetiği, beyazlatma hekimi sağlığı hastanesi ve tedavi merkezi olan Elit diş kliniği Onikişubat şubesinin açılışını yaptı.

Elit Diş Kliniği Onikişubat Şubesi Açıldı

Görkemli bir şekilde, dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılış kurdelesini Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Onikişubat ilçe Başkanı Mücahit Kara, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş yaptı.

Davetliler arasında Diş Hekimleri Oda Başkanı Fatih Yıldırım ve yönetimiyle beraber geldi. Elit Diş Kliniğinin açılışında çok sayıda diş hekimleri meslaktaşını yalnız bırakmadı.

Elit Diş Kliniği Onikişubat Şubesi açılışıyla ilgili Diş Hekimi Mübin Börekçi, ''Kliniğimiz bin metrekare alan içerisinde bulunmaktadır. 3 diş hekimimizle ve çocuk kliniğimizle hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki zamanlarda diş hekimi sayımız beş olacaktır. Açılışa katılan Sayın Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçeğe, Ak Parti Onikişubat Ilçe Başkanı Mücahit Karaya, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve Diş Hekimleri Oda Başkanı Fatih Yıldırıma bizleri açılışımızda onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum. Ayrıca açılışımızda diş hekimi arkadaşlarıma, tüm dost ve akrabalarıma teşekkür ederim'' dedi.

HABER-FOTO: YAŞAR ERİKLİ

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15