ENGELLİLER İÇİN KAPAK TOPLADI

Kahramanmaraş'ta down sendromlu Muhammet Kebabçıoğlu ortopedik engellilere tekerlekli sandalye desteği için mavi kapak topladı.

ENGELLİLER İÇİN KAPAK TOPLADI

Kahramanmaraş'ta mavi kapak kampanyasına öncülük eden Abdulkadir Gülmez'in desteğiyle, down sendromlu Muhammet Kebabçıoğlu'da engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulunmak için mavi kapak topluyor. Tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan engelliler için topladığı 50 kilograma yakın mavi kapağı Abdulkadir Gülmez'e teslim eden Muhammet sevincini Bugün Gazetesi ile paylaştı. 

Abdulkadir Gülmez, sosyal sorumluluk çalışmalarının önemine değinerek, engelli gençlerin birbirine destek olmak için yaptıkları çalışmanın herkese örnek olması gerektiğini belirtti. down sendromlu çocuklarla topladıkları kapaklarla engelli gençlere tekerlekli sandalye alacaklarını anlatarak, çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. 

Hastanede ve sokakta 50 kilo kapak topladığını söyleyen Muhammed kebabçıoğlu ise tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan arkadaşları için mavi kapak toplamaya devam edeceklerini belirtti. 

HABER-FOTO: MUSTAFA KÖMÜ


Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 05:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15