ERKOÇ, 'ÜLKEMİZE GÜNEŞ ÇOK GÜZEL DOĞDU'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Partinin zaferi ile sonuçlanan 24 Haziran Seçimleri sonrasında basın mensupları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

AK Partinin dev zaferi ile sonuçlanan 24 Haziran seçimlerisonrasında halkın kendi oyları ile seçtiği Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan,  şimdi de halkın seçtiği veCumhurbaşkanlığı sisteminin ilk Cumhurbaşkanı olarak tarihe geçti.Kahramanmaraş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği oylar ile Türkiyegenelinde derece yaptı.

Kahramanmaraş'ta yaptığı başarılı çalışmalar ile AK Partiyihalka sevdiren, verdiği vaatleri bir bir yerine getirerek vatandaşların büyüktakdirini toplayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoçise zafer sonrası basın mensupları ile bir araya gelerek değerlendirmelerdebulundu.

''KAHRAMAN MİLLETİMİZTARİHİ BİR KARAR VERDİ''

Haftaya zafer ile güzel bir şekilde başlandığını belirtenBaşkan Fatih Mehmet Erkoç, ''Çok güzel bir haftaya başladık. Ülkemize güneş çokgüzel doğdu. Pazar günü kahraman milletimiz tarihi bir karar verdi. Bence Türktarihinin en önemli kararlarından, en önemli noktalarından bir tanesi, Pazargünü olan seçimdi'' dedi. 

Başkan Erkoç daha sonra sözlerine şöyle devam etti; ''SaygıdeğerCumhurbaşkanımıza, milletin adamına, millete kendini adamış vâkıf etmiş güzelinsana hem Kahramanmaraş’ımızda tarihi bir destek verildi hem de Türkiyegenelinde destek verildi. Saygıdeğer milletimiz partimizi çok büyük birdestekle mecliste birinci parti yaptı.''

Kahramanmaraş’ın siyasetçileri olarak Milletimize minnet veşükranlarımızı sunuyoruz diyen Erkoç, ''Siyasetçiler olarak müteşekkiriz. Çünkübiz hem belediye başkanıyız hem de Kahramanmaraş’ımızı temsil eden siyasi biraktörüz. Sorumluluğumuz daha da arttı, omuzumuzdaki vebal sorumluluk daha da arttı.Bunun bilincindeyiz ve milletimizin bu vermiş olduğu sinerji ile daha da çokkoşturacağız.''

Daha büyük işler yapacağını belirten Başkan Erkoç, ''Hep berabercebu seçim sonucu Türkiye’mize gönül coğrafyamıza hayırlı uğurlu olsun. Bu güzelsonuçtan dolayı Kahramanmaraş’a minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Kahramanmaraş’ımızahizmet etmekten onların belediye başkanı olmaktan duyduğumuz onur ve şerefi ifadeetmiştik bir kez daha ifade ediyoruz 21’inde yapılan mitingde yalnızbırakmadılar meydan da, saygıdeğer Cumhurbaşkanımızı bağrına bastılar.Kahramanmaraş ruhu çok önemli, Türkiye’mizin geleceği için çok önemli.Hamdolsun Türkiye’mizi şahlandıran ruh diyelim. Saygılarımı sunuyorum ve çokteşekkür ediyorum'' ifadeleri ile sözlerini tamamladı.

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15