EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMADI

ASLAN EVDE YOK

EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMADI

Zonguldak Deplasmanından 3 puanla dönüş yapankahramanmaraşspor evinde Kırklarelispor’a mağlup oldu.

SİNAN OYNADI ASLAN BAKTI

Kendi saha ve seyircisi önünde etkisiz oyunla taraftarınıçılgına çeviren Kahramanmaraşspor ilk yarıda sahada varlık gösteremedi. Oyundatek pozisyon elde eden Kahramanmaraşspor’un pozisyonu Cerem Talha ile yan ağlarolurken Konuk ekip Kırklareli ise 1’ini ani atakla öne geçti. Golün şokunuyaşayan Kahramanmaraşspor ise ne yapacağını şaşırdı ve isteksiz bir oyunsergiledi.

Kahramanmaraşspor’un varlık gösteremediği mücadelenin ilk20 dakikalık bölümünde konuk ekip SBS Kırklarelispor ceza alanı içerisinde 18.dakikada ani atak sonucunda Kırklarelispor sol kanattan yüklendi ve rakibinegöre üstün futbolla golü buldu. Kazandığı topu ileri taşıyan Denis Sol kanattan içeri gönderdiği topuSinan tamamladı ve top filelerle buluştu ve skor 0-1’a ulaştı.

İLK YARI KIRKLARELİ ÜSTÜN

İlk yarının hemen başlangıcında oyuncu değişikliği ilesahayı ev sahibi Kahramanmaraşspor’a dar eden ve Kahramanmaraşspor taraftarınıçıldırtan SBS Kırklareli ekibinde Kahramanmaraşspor’un daha önce futbol oynayanMert Sinan Pekinşen ile gole imza atması sonucunda Kahramanmaraşspor rakibikarşısında yokları oynadı. Konuk ekip ise ev sahibinin direncini kırdığıkarşılamada üstün bir oyunla sahadan ilk yarı 0-1 üstünlüğü sağladı ve soyunmaodasına mutlu gitti.

KIRKLARELİ PENALTI KAÇIRDI

Karşılşamanın 2. yarısına hızlı başlayanKahramanmaraşspor ikinci yarıda yaptığı değişiklikler ve oyun içerisindekifarklı tutumu ile Kırklareline karşı baskın bir oyun sergilemeye başladı verakip kaleyi abluka altına almayı başardı.İstadiği sonuca gidemeyenKahramanmaraşspor defansta Cemalin hatası sonucunda rakibine penaltı verdi. 58.dakikada İlter ile Penaltı atışı kullanan Kırklarelispor Penaltıyı goleçeviremedi.

BEABERLİK GOLÜ ARANDI

Kahramanmaraşpor baskılı ataklarla yüklendi ve Bu dakikalardaKahramanmaraşspor ceza alanında etten duvar ören Kırklareli defansını delmeyeçalıştı. Yüklendi ve gol arayışlarında etkili ataklar gerçekleştirdi ama birtürlü istediği golü bulamadı. Müsabakanın 18. dakikasında gerçekleşen veKahramanmaraşspor’un eski futbolcusu Mert Sinanla ceza alanına ulaşan Mert'indirek kaleye aktardığı top'u Denis kontrol ederek sağ kanata çıkarmasısonucunda Yüksel’in Sağ kanattan ortaladığı top'a Mert Sinan sert vurdu topfilelerle buluşması ile ilk yarı skoru belirlenirken müsabakanın uzatmadakikalarında Ahmet Han Köse golü bularak skoru 0-2’ye çevirdi vemüsabakadaskor belirlendi. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15