FABRİKA SERVİSİNİN AKÜSÜNÜ ÇALDILAR!

Kahramanmaraş'ta meydana gelen akü hırsızlığı olayı hem otobüs şoförünü hem de fabrika işçilerini mağdur etti. Aküsü çalınan Kadir Ç., ''Aküleri çalıp 100 TL'den satıyorlarmış. Benden gelip isteseler fazlasını verirdim'' dedi.

FABRİKA SERVİSİNİN AKÜSÜNÜ ÇALDILAR!

Kahramanmaraş'ta Salı günü gece saatlerinde meydana geldiğitahmin edilen hırsızlık olayında Fabrika servisinin aküleri çalındı. Sabaherken saatlerde tura çıkmak için otobüsüne binen Kadir Ç. marşa bastığındaotobüs çalışmadı. Bir kaç denemesinin ardından bir arıza olup olmadığına bakmakiçin aracından indiğinden akülerinin yerinde olmadığını gördü.

Fabrikaya gitmek için tur istikametinde yaklaşık 25 kişininkendisini beklediğini belirten Kadir Ç., O an acele ile hemen akü teminettiklerini ve fabrikaya yaklaşık bir saat gecikmeli gittiğini söyledi.Kendisini bekleyen işçilerin olması dolayısı ile o an polisi arayamadığınıbelirten Kadir Ç., ''800TL ye yeni akü almak zorunda kaldım. Çalıntı akülerin100 TL'ye dağıtıldığını öğrendim. Gelip benden isteseler fazlasını verirdim. Yaşadığımmağduriyet, soğuk ve yağışlı havada 25 yolcuyu durakta bir saat beklettiğimeüzülüyorum'' dedi.

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15