FIRTINA EVİNDE COŞACAK!

Bölgesel Amatör ligdeki temsilcimiz 1920 Maraşspor ligin 11.haftasında Pütürge Belediyespor'u konuk edecek.

FIRTINA EVİNDE COŞACAK!

Kahramanmaraş’ı BAL’da temsil eden 1920 Maraşspor ekibison haftalarda inişli-çıkışlı bir grafik çizerken ligin 11.haftasında PütürgeBelediyespor'u konuk edecek. 1920 Maraşspor Bölgesel Amatör lig 2.gruptaki 11.haftamüsabakasında 2 Aralık pazar günü saat 14:00'de Hanefi Mahçiçek stadındaMalatya temsilcisi Pütürge Belediyespor'u konuk edecek. Müsabakayı Diyarbakır bölgesinden  Abidin Yıldırım yönetirken, Yardımcı Hakemolarak Adıyaman bölgesinden Mehmet Şeref Perihan ile  Gökhan Salduz görev yapacak  müsabakanın Dördüncü Bingöl bölgesindenHakemi Kadir Koşar olacak.

1920 MARAŞSPOR PÜTÜRGE’YEHAZIR!

Geçen hafta temsilcimiz 1920 Maraşspor 10. Haftanınmaçında iyi oynadığı müsabakayı 1-1 tamamladı.  Erzincan Ullalar Gençlikspor karşısında etkilibir oyun sergileyen Turkuaz Beyazlı Ekip başlama vuruşuyla birlikte rakipkaleye baskı kurarkençekişmeli geçen Üzümlü ilçe stadındaki zorlu maçta  Ulalar Belediyesi Gençlik ve spor ile 1920Maraşspor 1-1 berabere kaldı.

Gaziantep bölgesinden Ümit Çakır'ın yönettiği müsabakada,Gaziantep bölgesinden Ayşe Kasım ile Gaziantep bölgesinden Halil Karakuşyardımcı hakem olarak görev yaptığı mücadelede 2 gol sevinci yaşandı.Karşılıklı gollerin atıldığı müsabakada kazanan olmadı ve her iki takımda 1’erpuana razı oldu.

Müsabakaya Hızlı başlamasına rağmen 20.dakikada MuhammedGökhan Aktaş'ın golü ile 1-0 yenik duruma düşen 1920 Maraşspor 43.dakikada MehmetAkif Alıcı kazanılan penaltıyı gole çevirdi ve skoru 1-1 yaptı ve ilk yarı buskorla sona erdi. İkinci yarı gol sesi çıkmayan müsabaka 1-1 sona erdi.

Bu sonuçla 1920 Maraşspor 2.grupta  puanını 13 yaparken, Ulalar BelediyesiGençlik ve spor ise  puanını 12 yaptı.1920 Maraşspor kontra ataklarla rakibinin kalesini ilk 15 dakikalık bölümdeabluka altına almayı başardı. Oyuna moralli başlayan ve sahada pas trafiği ilerakibini yoran 1920 Maraşspor ilk dakikalarda gole çok yaklaştı. ilk 15 dakikalıkbölümde konuk olduğu UllalarBelediye Gençlikspor'a atak bile vermeyen 1920Maraşspor oyu içinde hakimliğini gösterdi. Oyun kuran ve atak üstüne atakgeliştiren 1920 Maraşspor gole çok yaklaşan ve istekli bir oyun sergileyen ekipolarak göze çarptı ama ev sahibi kontra ataktan golü kayıt etmesi ile 1-0geriye düştü. 43. dakikada Penaltı kazanan 1920 Maraşspor beraberliği MehmetAkif Alıcı ile ulaşmasını bildi. 1920 Maraşspor ligde 13 puanla 7.sırada yeralırken, Pütürge Belediyespor ise 6 puanla 13.sırada yer alıyor.

FIRTINA MAÇA HAZIR

Teknik adam Kadir Ardıç’la 1920 Maraşspor ekibi Yoğuntempo ile Pazar günü kendi evinde oynayacağı Malatya Temsilcisi PütürgeBelediyespor müsabakanın son hazırlıklarını yaptı. Teknik direktörlüğeKahramanmaraşlı genç ve başarılı Antrenör Kadir Ardıç’la yola çıkacak olanTurkuaz – Beyazı ekip çoğunluğu Kahramanmaraşlı futbolculardan oluşan genç vedinamik kadrosuyla çıkış arıyor. 1920 Maraşspor da çalışmalar koşu ve Isınmahareketlerinden sonra dar alanda yapılan kısa pas çalışmasıyla sürdü, antrenmandar alanda çift kale maç ve düz koşu ile sona erdi. 2018-2019 sezonundaBölgesel Amatör Ligde Yeni sezona iyi bir kadro ile girmeye hazırlanan, 1920Maraşspor yeni transferleri ile kadro derinliğini gösteriyor. 1920 Maraşsporekibi Volkan Bekçi, Sefa Aktepe, Bünyamin Kılınç, Mehmet Akif Alıcı, CemalDeliktaş, Mehmet Çiloğlan, Kadir Demir, Mehmet Ballı, Murat Yılmaz, MustafaYaşar Boşnak, Serkan Akbabay, Mustafa Madem, BuraK Yıldır ve Valıjon Rahmov ileanlaşarak kadroya kazandırmıştı. (HABER:İLKER YİYEN)

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15