GAZETECİLER FİNAL'DE BULUŞTU!

Kahramanmaraş'ta Final Eğitim Kurumları müdürü İbrahim Gülsu 10 Ocak Gazeteciler günü münasebeti ile basın mensupları ile bir araya geldi.

GAZETECİLER FİNAL'DE BULUŞTU!

Basın mensupları için bir etkinlik düzenleyen Final Eğitim Kurumları, eğlenceli anlara sahne olan bir akşam geçirdi. Gazeteciler günü münasebetiyle sizlerle burada toplanmış bulunuyoruz diyen Final Eğitim Kurumları müdürü  İbrahim Gülsü, ''Katılımızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. En içten duygularla gazeteciler günü kutluyorum. Değerli muhabir arkadaşlar bansımızın televizyonumuzun çok değerli haber enekçileri değerli arkadaşlar sizleri burada ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum'' dedi. 

Final eğitim kurumlarının misafiri olarak gazeteci arkadaşlarla buradayız diyen Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar ise, ''Bildiğiniz gibi 10 Ocak Gazeteciler bayramı. Bu günde Sayın İbrahim Bey bizi burada ağırladı. İbrahim beyde gazeteciliğe çok yakın biri ondan dolayı bizi ağırlamasından çok memnun olduk. Gündüzleri yoğun olduğumuz için bu görüşmede sohbet edip vakit geçirme imkânımız oldu. İbrahim beye ve final eğitim kurumlarına teşekkür ederiz'' ifadelerine yer verdi. 

Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aslan Deveboynu ise ,''10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla bugün final dershanesinin yapmış olduğu programda gazeteci arkadaşlarımızla bir araya geldik bunun için İbrahim beye çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Final dershanesi çok köklü bir dershane 1986 da kurulmuş. Yıllardan beri de Kahramanmaraş’a hizmet veriyor. Final dershanesinin köklü oluşundan dolayı final dershanesinin başarı ve tecrübeli oluşundan beklediğimiz final dershanelerinin bir özel üniversite açması. Buna da Kahramanmaraş’ın ihtiyacı var. final grubunun bu konuda da bir yatırımı olur diye düşünüyoruz'' dedi. 

HABER-FOTO: MUSTAFA KÖMÜ


Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 05:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15