Geben Ayşegül Doğan ziyareti

Ayşegül Doğan: Akdeniz’in Karadeniz’i GebenGeben’in doğa güzelliği Karadeniz’de bile yokGeben’e uygulayacağı projeleri anlattıGeben’i Akdeniz’in Karadeniz’i yapacağız

Geben Ayşegül Doğan ziyareti

Ankara’da Ak Parti Genel Merkezi ve TBMM’de KahramanmaraşMilletvekillerini bir kez daha ziyaret eden Ak Parti Andırın Belediye BaşkanAday Adayı Ayşegül Doğan, memleketi Andırın’a dönerek Geben Mahallesini ziyaretetti. Doğan, Gebenli hemşerileriyle sohbet ederken açıklanan KahramanmaraşBüyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’ü tebrik ederek Güngör’ünbelediyecilik alanında kendini ispatladığını belirtti.

AK Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan,Andırın’ın en büyük mahallelerinden biri olan Geben’i ziyaret ederekhemşerileriyle bir araya geldi. Andırın’ın tüm bölgelerini karış karış gezenDoğan, sıkmadık el, çalmadık kapı kalmayıncaya kadar çalışacaklarını söyledi.

Geben’deki esnafları ziyaret ederek Geben’e ve Andırın’auygulanacak projeler hakkında hemşerilerini bilgilendiren Doğan, Büyükşehirolana kadar belde statüsünde olan Geben’in önemini bildiklerini söyleyerekhemşerilerden gelen soruları ise tek tek cevapladı.

Gebenli hemşerilerinden duyduğu sıcaklığın bu soğuk kış günündeiçini ısıttığını ifade eden Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı AyşegülDoğan, Geben’i ziyareti sırasında açıklanan Kahramanmaraş’ın BüyükşehirBelediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ile ilgili düşüncelerini de aktardı.Doğan; “Ankara’da partimizin genel merkezinde ve meclisteki istişarelerimizinardından tekrar sahadaki yerimizi alarak ziyaretlerimize kaldığımız yerdendevam ediyoruz. Bugünümüzü Geben’imize ayırdık. Gebenli hemşerilerimize hemprojelerimizi anlatıyoruz hem de onların istek ve sorunlarını not ediyoruz.Geben’in doğa güzelliği Karadeniz’de bile yok. Karadeniz’i gezenvatandaşlarımız gelsinler birde Geben’i görsünler. Geben’deki Kırksu bölgemiz, Ayder,Pokut, Sal yaylalarını aratmaz, bu bölgelerin Karadeniz’den daha iyi olduğunugörürler.  Akdeniz’in Karadeniz’i burada,bu bölgemizi projelerimizle önce Kahramanmaraş’a ardından tüm Türkiye’yeduyuracağız. Kırsalda yaşayan hemşerilerimizin yaşam refahına, aile bütçesinekatkı sunacağız.

Bu arada Geben’deki vatandaş ziyaretlerimizde SaygıdeğerCumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarakHayrettin Güngör Başkanımı açıkladı. Öncelikle mevcut Büyükşehir BelediyeBaşkanımız Fatih Mehmet Erkoç’un hem Kahramanmaraş hem de Andırın’ımız içinyaptığı hizmetleri tüm hemşerilerimiz bilir. Bu bir bayrak yarışıdır ve bayrağıHayrettin Güngör başkanımız devir aldı. Hayrettin Güngör başkanımız BelediyelerBirliği Genel Sekreterliği görevini yürütürken Cumhurbaşkanlığı YerelPolitikalar Kuruluna seçildi. Belediye hizmetleriyle ilgili birçok kitabı olanHayrettin Güngör Başkanımıza da hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.İnşallah bizde hizmet bayrağımızı devir aldığımızda inanç ve azimle ilçemizibulunduğu yerden en üst seviyelere taşımak için çalışacağız” diye konuştu.

Doğan ziyaretinin sonunda ise Geben Mahallesi Muhtarı KenanBakacak ile bir araya gelerek Geben’e yapılacak ve yapılması gereken projelerkonusunda istişarelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15