GEBZE'DE YAŞAYAN KAHRAMANMARAŞLILAR DİKKAT

Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde yaşayan Kahramanmaraşlılar bir araya gelerek Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği’ni kurdular.

GEBZE'DE YAŞAYAN KAHRAMANMARAŞLILAR DİKKAT

 Türkiye’nin birçok yerindeKahramanmaraşlı hemşerilerimiz kurumsallaşarak bir araya geliyorlar. Bunun sonörneği Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde geçekleşti. İstanbul ile Kocaeli (İzmit)illerinin arasında bulunan sanayi tesisleri ile büyük bir önemi bulunan Gebzeilçesinde birçok Kahramanmaraşlı hemşerimiz bulunuyor. Gebze de yaşayanKahramanmaraşlılar bir araya gelerek GebzeKahramanmaraşlılar Derneği’ni kurdular.

            Gebze ve Çevresinde Yaşayan Kahramanmaraşlılara Mesaj

            Derneğin kuruluşu hakkındaaçıklamalarda bulunan Adem Oktay; “Dernekler, sivil toplum kuruluşlarının ilkbasamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıklarıortaya çıkararak yaşatmayı ve geliştirmeyi amaçlar. Üyeler ve hemşeriler arasıiletişim kurulmasını akrabalık bağlarının yanında, hemşerilik bağlarınıngüçlenmesini sağlar. Güzel şeyler yapmak, şu gök kubbede hoş bir sedabırakabilmek, hayırlı işlere vesile olmak niyetindeyiz bu amaçla Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği kurduk.Hemşerilerimize duyurulur.

            Yeni kurulan GebzeKahramanmaraşlılar Derneği teşkilatında Yönetim Kurulu Başkanı Âdem Oktay,Başkan Yardımcıları Zekeriya Topuzoğlu ve Süleyman Demircan, Emrah Gözel,Muhasebe Sorumlusu Seyfi Küçük, Ahmet Gözel, sosyal faaliyetler sorumlusuMahmut Ünlü, diğer kurucu üyeler ise Mehmet Yıldırım, Muammer Karadağ, Mehmet Perçem,İsmail Ramazanoğlu, Fazlı Sarıaslan, Haydar Usta, Ali Temiz, Veli Danacı’danoluşuyor.

            Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği ileilgili bilgi almak isteyenler Ahmet Gözel ile 0535 591 12 88 numaralı telefondanirtibata geçebilirler. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15