GENÇLER KIRAATHANE SOHBETLERİNDE ÖÇAL VE OKAY İLE BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Kıraathane sohbetleri kapsamında Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

GENÇLER KIRAATHANE SOHBETLERİNDE ÖÇAL VE OKAY İLE BİR ARAYA GELDİ

Siyasi tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Öçal ve Okay,öğrencilerin merak ettiği soruları da cevapladı.
Gençlerin geleceği adına yapılan çalışmaları aktaran Ak Parti KahramanmaraşMilletvekili Habibe Öçal, şunları söyledi: “Dulkadiroğlu Belediyemiz gençleradına çok önemli hizmetler yapmaktadır. Bizler bu hizmetlerin takipçisiyiz.Belediye Başkanımız ve ekibi geleceğimiz olan gençlere yönelik her türlühizmete imza atmaktadır. Gençlerin geleceğine, sanata, tarihe ve ilçesiningelişmesine çok büyük değer veren bir belediye başkanımız var. Bu hizmetlerinartarak devam edeceğini biliyoruz. Gençlerin de görüşleri bizler için çokönemlidir. Burada onları dinleyerek görüş ve önerilerini de kaydediyoruz.”


“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI GENÇLERİMİZDİR”
Gençlere yönelik yapılan hizmetleri sıralayan Dulkadiroğlu Belediye BaşkanıNecati Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Geleceğimiz olan gençlere yönelik birçok sosyal, kültürel ve sportif hizmetleryaptık. Bu hizmetlerin başında bölgenin en büyük gençlik merkezi geliyor.Gençlerimiz şuanda gençlik merkezimizi aktif bir şekilde kullanıyor. Şuandamatematik, resim, müzik, yabancı dil ve spor olmak üzere birçok konudakurslarımız devam ediyor. Ayrıca üniversite öğrencilerimiz gençlik merkezimiziçeşitli aktivitelerde kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra açık yüzme havuzunu göreve geldiğimiz ilk yıllardahizmete sunduk. Bölgemizde bulunan eğitim kurumlarına açık yüzme havuzunu özelolarak tahsis ediyoruz. Öğrencilerin farklı bir spor aktivitesi yapması adınada bu projeyi önemsiyoruz. Ayrıca şuanda yapımı devam eden çok büyük bir kapalıyüzme spor kompleksini de inşa ediyoruz. İnşallah onu da kısa süredetamamlayarak hizmete sunacağız.”  (HABERMERKEZİ)Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15