Gençlerden ihtiyaç sahibi ailelere şefkat eli

Kahramanmaraş’ta Şefkat Elleri adlı topluluk ihtiyaç sahibi bir aileye yardımda bulundu

Gençlerden ihtiyaç sahibi ailelere şefkat eli

Kahramanmaraş’ta bir grup genç tarafından oluşturulan‘Şefkat Elleri’ adlı topluluk, kentteki ihtiyaç sahibi bir aileye çeşitliyardımlarda bulundu.

   ‘Şefkat Elçileri’isimli topluluk, Dulkadiroğlu ilçesi Pınarbaşı Mahallesi’nde yaşayan ihtiyaçsahibi aileye soba ve halı yardımında bulundu. Ailenin çocuklarına çeşitligiyim eşyalarından oluşan malzemelerde veren gençler, ailenin sevincine ortakoldu.

 İhtiyaç olunan yer vekişilere yardım etmede aracı olmaya devam edeceklerini söyleyen grubun başkanıAhmet Bilgiç, “Tespit ettiğimiz ve kütüphanesi bulunmayan Çardak İlkokulu veortaokulu için ellerinden geleni yaptılar. Kesinlikle hiç kimseden maddi birdestek almadık ve almayacağız. Tamamen kendi imkan ve çevremizdenihtiyaçlarımızı topladık. ‘Şefkat Elçileri Topluluğu’ üyeleriyle okulda gerekboyama olsun, gerek diğer ihtiyaçlar olsun hepsi için canla başla mücadeleettik ve çok kısa sürede kütüphaneyi ve sessiz kitap okuma odasını açtık.İmkanlarımızı seferber edebilecek insanlarız, tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibiokul, aile, kurumlara gücümüzün yettiğince yardımda bulunmaya devam edeceğiz”dedi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17