GENÇLİK BERABERLİKLE BAŞLADI

Kahramanmaraş’ı Bayan Futbolunda temsil eden ve ilk haftayı Diyarbakırda geçiren Kahramanmaraş Temsilcisi Anadolu Gençlikspor Lige 1 puanla başladı.

GENÇLİK BERABERLİKLE BAŞLADI

Diyarbakır Ergani ilçesinde oynanan mücadelede Makamsporkarşısına çıkan Anadolu Gençlikspor müsabakaya iyi başlarken Kaptan Emine Polatilk yarıda kayıt ettiği 2 golle sahada üstünlüğü sağlarken Makamspor ise ilkyarıda 1 gol kayıt ederek beraberlik arayışında bulunduğu müsabakanın 2.Yarısında kazandığı Penaltı sonucunda eşitliğe ulaşarak KahramanmaraşTemsilcisi Anadolu Gençlikspor ile 2-2 berabere ayrıldı.

“ÇOK POZİSYONKAÇIRDIK”

Müsabakanın sonrasında değerlendirmelerde bulunanKahramanmaraş Anadolu Gençlikspor Kulübü Teknik Patronu Keramettin Güler, Galibiyetikaçırdığımız için üzgünüz. Sahada ilk maçımız olmasına rağmen çok pozisyonkaçırdık ve istediğimiz golü bulamadık. İlk yarıda kayıt ettiğimiz gollerleyetinmek zorunda kaldık. Rakibimiz karşısında önemli bir galibiyete imzaatabilirdik ama olmadı. Ligin daha başı. Hedefimiz tabiki de üst lig çokçalışıp bu yıl 2. Lige adım atacağız.. Biz hedefimize ulaşmak için engelleritek tek aşarak gideceğiz. İnşallah Lig bizim adımıza daha güzel geçer vegruptan birinci takım olarak çıkarız” diye konuştu. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane