GENÇLİK HÜKMEN GALİP!

Ligin ilk haftasında Diyarbakır Ergani ilçesinde oynanan mücadelede Makamspor karşısına çıkan Anadolu Gençlikspor 2-2 tamamladığı maçın rövanşını Hükmen Kazandı.

GENÇLİK HÜKMEN GALİP!

Türkiye Kadınlar Futbol 3.Lig 12.Grup’taki temsilcimizAnadolu Gençlikspor Batıpark futbol sahasında saat 10:00'da oynayacağımüsabakaya Diyarbakır temsilcisi Makamspor sahaya çıkmadı. Kadınlar 3 lig12.Grupta lider olan Anadolu Gençlikspor haftayı 3 puanla kapattı.Diyarbakırden Gelmeyen Rakibini sahada hazır bekleyen Anadolu Gençlikspor,Yıldız futbol takımı ile hazırlık maçı yaparak boş sahayı değerlendirdi veizleyicilere güzel maç seyri verdi.

 İLK MAÇ 2-2 TAMAMLANMIŞTI

Kahramanmaraş’ı Bayan Futbolunda temsil eden ve ilkhaftayı Diyarbakırda geçiren Kahramanmaraş Temsilcisi Anadolu Gençlikspor Lige1 puanla başladı. Diyarbakır Ergani ilçesinde oynanan mücadelede Makamsporkarşısına çıkan Anadolu Gençlikspor müsabakaya iyi başlarken Kaptan Emine Polatilk yarıda kayıt ettiği 2 golle sahada üstünlüğü sağlarken Makamspor ise ilkyarıda 1 gol kayıt ederek beraberlik arayışında bulunduğu müsabakanın 2.Yarısında kazandığı Penaltı sonucunda eşitliğe ulaşarak KahramanmaraşTemsilcisi Anadolu Gençlikspor ile 2-2 berabere ayrılmıştı. Müsabakanınsonrasında değerlendirmelerde bulunan Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor KulübüTeknik Patronu Keramettin Güler, Galibiyeti kaçırdığımız için üzgünüz. Sahadailk maçımız olmasına rağmen çok pozisyon kaçırdık ve istediğimiz golübulamadık. İlk yarıda kayıt ettiğimiz gollerle yetinmek zorunda kaldık.Rakibimiz karşısında önemli bir galibiyete imza atabilirdik ama olmadı. Ligindaha başı. Hedefimiz tabiki de üst lig çok çalışıp bu yıl 2. Lige adımatacağız.. Biz hedefimize ulaşmak için engelleri tek tek aşarak gideceğiz.İnşallah Lig bizim adımıza daha güzel geçer ve gruptan birinci takım olarakçıkarız” diye konuşmuştu. (HABER: İLKERYİYEN)

 

                                                                                                                 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15