Germenicia antik kent ziyarete açıldı

Kahramanmaraş Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Müdürü Yardımcılığı görevinde bulunan Süleyman Can, Germenicia antik kent müzesinin ziyaretlere açıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Germenicia antik kent ziyarete açıldı

Kahramanmaraş Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Müdür yardımcısı Süleyman Can, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Germenicia antik kent müzesinin ziyaretlere açıldığını belirtti. 

Süleyman Can, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Hamdolsun memleketimizin kadim kültüründe önemli bir yeri olan Germenicia antik kenti gün yüzüne çıkarılarak ziyaretci girişlerine açılmıştır.
Marka şehrimiz Kahramanmaraş'ımızın marka değerini yukarıya çıkaracak olan, şehrimizin kadim kültürünü tanıtmak, evlatlarımıza yaşadığı toprakların hikayesinden haberdar etmek ve tarih bilinci kazandırmak adına önemli bir yere sahip olan Germenicia antik kentinde emeği gecen Kahramanmaraş Müzesi calışanlarına ve özellikle basından sonuna kadar emeği gecen kıymetli Arkeolog Safinaz Akbaş'a ayrıca teşekkür ederiz.'' ifadelerine yer verdi. 


Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17