GÖNÜLLERE TAHT KURAN BELEDİYE KOMŞULARI BULUŞTURDU

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek “Gönüllerimiz Bir Sofralarımız Bir” anlayışı ile gerçekleştirdiği kahvaltı programları kapsamında bu hafta sonu Sinan Bey Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

GÖNÜLLERE TAHT KURAN BELEDİYE KOMŞULARI BULUŞTURDU

Komşuluk bilincini aşılamak ve birlik, beraberlik mesajı vermek amacıylagerçekleştirilen kahvaltı programına AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmranKılıç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Onikişubat İlçeKadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemil TuğrulÖzdöşemeci, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilat üyeleri ve vatandaşlar dakatıldı.

Kahvaltı programında açıklamalarda bulunan OnikişubatBelediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, birlik ve beraberlik mesajı vererek, komşulukbilincinin önemine değindi. 4,5 senede yaptığı yatırımlardan bahseden BaşkanMahçiçek, 90 senede yapılamayan hizmeti 4,5 yılda gerçekleştirdiklerinisöyledi. Kahramanmaraş’a prestij sağlayacak çok önemli bir projeyi daha kazandıracaklarındanda bahseden Başkan Mahçiçek, çok yakında bu önemli projenin tanıtım toplantısınıgerçekleştireceklerini belirtti.

Ardından bir konuşma yapan AK Parti KahramanmaraşMilletvekili İmran Kılıç, Başkan Mahçiçek’in Kahramanmaraş’a çok önemlikatkıları olduğunu söyledi. Kahvaltı programlarının da çok kıymetli olduğunuifade eden Kılıç, bu tarz etkinliklerle komşuluk ilişkilerinin pekiştirildiğinisöyledi.

Kahvaltının ardından vatandaşlarla tek tek ilgilenereksohbet eden Başkan Mahçiçek, ev hanımlarına mutfak önlüğü hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15