GÜNEN'DEN KUZEY İLÇELERİNE ZİYARET

Kahramanmaraş’ta fukara babası olarak bilinen ve Kahramanmaraş halkının gönlünde yer edinen bir isim olan İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Dr. Sadi Günen, Milletvekili Aday Adaylığı çalışmaları kapsamında kuzey ilçelerindeki teşkilatları ziyaret etti.

GÜNEN'DEN KUZEY İLÇELERİNE ZİYARET

Ziyaretine ilk olarak Ekinözü ile başlayan Dr. Sadi Günen,burada İYİ Parti Ekinözü İlçe Başkanı Mehmet Şahin ve partililerle buluştu. Vatandaşlarlaprojelerini paylaşan Günen’in sonraki durağı İYİ Parti Afşin İlçe Başkanlığıoldu. Başkan Âdem Yıldız ve vatandaşların sorunlarını dinleyen İYİ PartiKahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Dr. Sadi Günen, Türkiye’yi iyi günlerinbeklediğini söyledi. Kuzey ilçeleri arasında son durağı Elbistan olan Günen,partisinin İlçe Başkanı Kürşad Ali Yıldırım ve vatandaşlarla 24 Haziran 2018’deyapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimini değerlendirdi. İYİParti’nin nitelikliaday adaylarıyla Kahramanmaraş’ta en iddialı parti olduğunuifade eden Günen, şu açıklamalarda bulundu: “Yeni ve sürekli engellenen birparti olarak 1 Nisan’da yaptığımız şakanın daha büyüğünü 24 Haziran’dayapacağız. Sadece


Kahramanmaraş’ta değil, Türkiye genelinde de çok iddialı birpartiyiz. Ülkemizin İYİ’ler ordusuna mensup Cesur Yüreklere ihtiyacı olduğunuhissettik ve bu amaçla yola çıktık. Evet, yeni bir partiyiz; ama yeniliklerigetirecek tek partiyiz. Ama önce ülkemizi içinde bulunduğu bu buhranlı durumdankurtaracağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener de açıkladı. Ekonomiprogramımızda da yer alıyor. Düşük maaşlarla borç batağında geçim savaşı verenvatandaşlarımıza öncelik vereceğiz ve borç kimsenin kaderi olmayacak. Ülkemiziniyi bir yönetime, iyi bir iktidara ihtiyacı var. İyi insanlar olarak bizler debu işe omuz vereceğiz.” (HABER-FOTO:KENAN ONARAN)

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15