GÜNGÖR BABA OCAĞI GÖKSUN'DA

İlçe ziyaretlerine devam eden AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, beraberinde AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkan Yardımcıları ile birlikte Göksun'u ziyaret etti.

GÜNGÖR BABA OCAĞI GÖKSUN'DA

İlk olarak Partisinin Göksun İlçe Başkanlığını ziyareteden Güngör ve beraberindeki heyeti, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin CoşkunAydın, İlçe Başkanı Bekir Özdemir ve partililer karşıladı.

 

Güngör ve Debgici burada Göksun İlçe Teşkilatı üyeleriile toplantı yaptı.

Başkan Aydın Gerçekleştirdiği Projeleri Anlattı

 

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, İlBaşkanı Ömer Oruç Bilal Debgici beraberindeki heyetle birlikte Göksun BelediyeBaşkanı Hüseyin Coşkun Aydın'ı ziyaret etti.

 

Güngör'ü çiçeklerle karşılayan Başkan Aydın, 2014 - 2019döneminde gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgiler verdi.

 

2014 yerel seçimlerinde sık sık dile getirdiği,"Göksun'u Göksunlularla birlikte yöneteceğiz" sözünü hatırlatanBaşkan Aydın, bu sözün gereğini Hayrettin Güngör'ün Belediyeler Birliği GenelSekreterliği döneminde defalarca birlikte hayata geçirdiğini dile getirdi. 

Güngör ise burada yaptığı konuşmada, Başkan Aydın'ın kamutecrübesini belediyeye yansıtma ve proje olarak Göksun'a yatırıma dönüştürmenoktasında önemli bir başarı ortaya koyduğunu söyledi. 

Başkan Aydın, ziyaretin anısına Güngör'e el dokunmasıGöksun Kilimi hediye etti. 

Güngör, daha sonra Başkan Aydın ve İl Başkan Yardımcılarıile birlikte Göksun Esnaf ve Sanatkar Odası, Göksun Esnaf ve Sanatkarlar KrediKooperatifi, Göksun Ziraat Odası ve Göksun Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaretetti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15