GÜNGÖR' DEN BÜYÜKŞEHİRE ZİYARET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret etti.

GÜNGÖR' DEN BÜYÜKŞEHİRE ZİYARET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,5 yıllık görev süresi içinde Kahramanmaraş’ı ileriye taşımak için çalıştığını söyledi.Erkoç Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Hayrettin Güngör’ütebrik etti.

“MİLLETİMİZİNHİZMETKÂRI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizi Kahramanmaraş’ınkurucu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak belirlemişti diyen Erkoç, Azizhemşerilerimizin bol teveccühü ile bu görev yaklaşık beş yıl önce seçildik. Beşyıldan bu yana Kahraman şehrimize, Kahraman ecdadın asil torunlarına hizmetetme şerefine nail olduk. Kahramanmaraş Cumhuriyetimizin kuruluş yolundadünyanın en büyük ordularından birini bozguna uğratarak büyük bir destanyazmıştır. Böyle bir şehre 5 yıl boyunca Belediye Başkanlığı yapmak bizim içinçok büyük bir onurdur. Beş yıl boyunca Büyükşehri yapılandırdık.  Kahramanmaraş’ımızın özellikle kırsalda çokönemli alt yapı sorunları vardı. Bunları yoğun bir gayret göstererek çözdük.Çok önemli hizmetlere imza attığımızın inancındayım. Milletimizin hizmetkârıolmaya devam edeceğiz. Partimiz 2019 yerel seçimleri için çalışmalarınabaşladı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş BüyükşehirBelediye Başkan Adaylığına Hayrettin Güngör’ün ismini açıkladı. Kendisinehayırlı olsun diyoruz. Başarılar diliyorum. Biz partimizin neferiyiz.Partimizin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde başarılı olması için bir davaşuuruyla çalışmaya devam edeceğiz. Görevimizin son anına kadarda bize olanemanetin sorumluluklarını yerine getirmeye devam edeceğiz. Hayırlı ve uğurluolmasını temenni ediyorum. Nazik ziyaretlerinden dolayı da Büyükşehir BelediyeBaşkan Adayımız Sayın Hayrettin Güngör Beye teşekkür ediyoruz. Başarıdileklerimizi iletiyoruz” açıklamalarında bulundu.,

“BİZİM ZİYARETİMİZNEZAKET ZİYARETİDİR”

Bizim bugünkü ziyaretimiz bir nezaket ziyaretidir diyenKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Ben henüz KahramanmaraşBüyükşehir Belediye Başkan Adayıyım. Önümüzde bir seçim süreci var. Seçimsürecini sağlıklı bir şekilde sonuçlandırmak istiyoruz. Fatih Başkanımız Kahramanmaraş’ımızaönemli hizmetlerde bulundu. 31 Mart’a kadarda çok iyi işler yapacağınıdüşünüyorum. Bu şehre hizmet etmiş herkese çok teşekkür ediyorum. Geçmişi inkâredemeyiz. İnsan kolay yetişmiyor, tecrübe kolay oluşmuyor. Bu bir hizmetyarışıdır. Biz Fatih Beyin tecrübelerinden ve birikimlerinden her zamanistifade edeceğiz. AK Parti büyük bir ailedir. Biz bu birlik ve beraberlikiçerisinde de hizmete devam edeceğiz. Ben nazik kabulleri için sayın başkanımFatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak sözlerinisonlandırdı.

HABER-FOTO: MERTPOLAT

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15