Güngör, 'Kişi Odaklı Değil Vatandaş Odaklı Hizmet Yapacağız'

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayın Hayrettin Güngör, partisinin aday tanıtım toplantısında konuşuyor.

Güngör, 'Kişi Odaklı Değil Vatandaş Odaklı Hizmet Yapacağız'

Güngör’ün açıklamaları şu şekilde, ‘’Bana bu teveccühü gösteren teşkilatımıza ve sayın Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Benim bu günlere gelmemde emeği olan Muhterem babacığım ve annemin ellerinden öpüyorum. Tabi her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var. Beni bugünlere gelmemde destekleyen eşim leyla güngör’e de teşekkür ediyorum. Ben Ak Parti’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı adayıyım. Henüz Başkan değilim. Önümüzde 4 aylık bir süreç var. Sayın il başkanımızın söylediği gibi bizim amacımız 11 ilçede de Ak Parti ile devam etmektedir. 


Ben meslek hayatıma İçişleri Bakanlığında müfettiş olarak başladım. Gitmediğim, görmediğim belediye kalmadı.


Rabbime hamdolsun çalışmalarınız takdir edildi. Bir gün dediler ki sen bu işleri başarıyorsun, kendimi Belediyeler birliği genel sekreterliğinde buldum. Ak Parti’nin yerel yönetimler ile ilgili çalışmalarında yer aldım. Sayın Cumhurbaşkanımız İstanbul’da Büyükşehir Belediyelerini yaygınlaştırmak hayaliydi. Bunuda başardı. Şunu söylemek istiyorum ki Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Olması Cumhurbaşkanımızın takdiriydi.’’


Detaylar gelecek


HABER_FOTO-ÖMER FARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15