GÜVENÇ, '24 HAZİRAN BÜYÜK İMTİHAN OLACAK'

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş 26.Dönem Milletvekili, 27.Dönem Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç Çağlayancerit ve mahallelerinde 24 Haziran seçimleri ile ilgili çalışmalarında bulundu.

GÜVENÇ, '24 HAZİRAN BÜYÜK İMTİHAN OLACAK'

Çağlayancerit'te vatandaşlarla bir araya gelerekaçıklamalarda bulunan Güvenç, 24 Haziran'ın Türkiye için büyük bir imtihanolacağının altını çizdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Komisyon BaşkanıCelalettin Güvenç 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleriiçin çalışmalarına Çağlayancerit'te devam etti.

Çalışmaları esnasında AK Parti İl Başkan Yardımcısı HanifiCoşkun Ağdur, İlçe Başkanı Mehmet Berk, Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, İlGençlik Kolları üyeleri, İlçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri,Kadın Kolları Teşkilatı ve Gençlik Kolları Teşkilatı eşlik etti.

Çağlayancerit ilçe başkanlığında toplanan vatandaşlaraaçıklamalarda bulunan Güvenç, "24 Haziranda Türkiye büyük bir imtihaniçinde olacak, karşımızda hiç bir projesi olmayan, iftira ile yalanla iktidarageleceğini zanneden adı muhalefet olan bir grup var. Çıkmış diyorlarki TİKA'yıkapatacağım. TİKA ne yapar arkadaşlar bilir misiniz ? 5-6 bin dolarlık küçücükyatırımlarıyla  Dünyanın bütün bölgelerinde Al Bayrağımızı dalgalandıran,yeni Türkiye'nin dünyadaki en önemli ayak sesleri,  küçücük yatırımlarıyla Osmanlıdan Selçukludankalan bütün tarihi eserleri ayağa kaldıran, İşte Türkiye geldi dedirten birkurum. Neden kapatacaksın TİKA'yı rahatsız mı oldu Amerika, rahatsız mı oldusömürgeciler , İlk defa yerli ve milli olarak yapımına devam ettiğimiz yerliotomobil projesini, kanal İstanbul projesini durduracağım diyen CHPCumhurbaşkanı adayına soracaksınız, diyeceksiniz bunuda mı Amerika söyledi,telefon mu geldi Amerika'dan emir mi geldi diyeceksiniz.Benim Kürt kardeşimeşunları anlatacaksınız Devlet Demirtaşı Camiden mi aldı? okulda okuduğu için mialdı? Her yerde Terör propagandısı yaptıkları için aldı. Hamdolsun ülkemizdebugün terör olayları minimize edildi diye bu yıl turizimde son yılların enyüksek gelirini bekliyoruz.Onun için 24 Haziranda en yakınımızdakilerdenkardeşimizden, amcamızdan dayımızdan mahallelimizden başlayarak 80 yıldır 183 lira asgari ücret maaş alanvatandaşımıza 10 liralık ilacı 50 liraya verenleri unutmayın, unutturmayın.Güçlü Türkiye, Güçlü Meclis ve Güçlü Cumhurbaşkanı için irade, erdem vesamimiyetle çalışarak. 16 yıllık İstikrarı sürdürmemiz gerekli. İstikrar sürsünTürkiye büyüsün'' dedi.

24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destekleriniisteyen Güvenç, Çağlayancerit İlçesinde Boylu, Kale, Soğukpınar mahalleleriniziyaret ederek buralarda da vatandaşlardan dua ve destek istedi.

HABER: YAVUZNALBANTBAŞI 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15