Güvenç ve Güngör, KOSDER’i ziyaret etti

Güvenç ve Güngör, KOSDER’i ziyaret etti

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile Cumhur İttifakı ak parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Öğrenci Servisçileri Derneği’ni ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını hızla sürdüren TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmıyor. Güvenç, bu kez Kahramanmaraş Öğrenci Servisçileri Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete daha sonra Cumhur İttifakı Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör’de dahil oldu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Güvenç VE Güngör öğrenci servisçilerinin sorunlarını dinledi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Güvenç, ''Esnafımızın inancı, memleket sevgisi, bize olan inancı güne bizi güzel hazırladı'' dedi. Cumhur İttifakı ak parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ise “istişare yaptıkça orta yolun bulunacağına inanıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15