Her kadının dolabında olması gereken 10 parça

Her kadının dolabında bulunması gereken kurtarıcı parçalar vardır. Moda sürekli değişse de bu on parça her zaman trenddir ve modası asla geçmez. İşte tüm kadınların dolabında mutlaka olması gereken parçalar...

Her kadının dolabında olması gereken 10 parça

Dericeket: Mevsim geçişlerinde dışarı çıkarken üzerinizealabileceğiniz kurtarıcı parçalardandır. Her kombinde havalı gözükmenizisağlar. Kullandığınız aksesuarlar ile şık, spor veya havalı bir görünümkazanmanızı sağlar. Beyazt-shirt: Her kombine uyan kurtarıcı bir parçadır. Hem sporhem de şık görünmenizi sağlayan beyaz t-shirt her kadının dolabında olmasıgereken bir parçadır. Kotpantolon: Kot pantolon günlük kullanıma uygun birparçadır. Rahat ve basit bir şekilde kombinlenir. Siyah jean veya kot tercihedebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve takılar ile resmi gözükmenizi sağlarken,spor ayakkabılar ile de spor gözükmenizi sağlayan bir parçadır. Düz swetshirt: Rahatve kullanışlı swetshirtler günlük kullanıma uygundur. Acil dışarı çıkmanızgerektiğinde üzerinize hemen geçirebileceğiniz ve soğuktan korunmanızısağlayan, spor gözükmenizi sağlayan bir parçadır.

Siyahtayt: Bol kazakların veya boyfriend kot ceketlerin altınagiyeceğiniz siyah taytlar kusursuz görünmenizi sağlar. Günlük hayattakolaylıkla kullanabileceğiniz siyah taytları botlarla veya spor ayakkabılar ilekombinleyebilirsiniz.

Beyazgömlek: Her şeyle kombinlendiği için günün kurtarıcısıolabilir. Kombinlerinize göre spor, şık veya resmi görünmenizisağlayabilirsiniz. Düz veya desenli etekler, jean gibi parçalarla tercihinizegöre kombinleyebilirsiniz.

Kot ceket:Siyah veya mavi kot ceketler her kadının dolabında olması gereken bir parçadır.Kombinlenmesi kolay ve dışarı çıkarken serin havalarda da üzerinizealabileceğiniz bir parçadır. Boyfriend kot ceketler tercih edebilirsiniz busize hoş bir hava katacaktır.

Düz siyahelbise: Davetlerde, iş görüşmesinde, plansız bir akşamyemeğinde sizi kurtaracak bir parçadır. Hem kusursuz görünmenizi sağlar hem dekullandığınız aksesuarlar ile şık görünmenizi sağlayan kurtarıcı bir parçadır.

Kalemetek: Her yaşa uygun olan kalem eteklerin kombinlenmesikolaydır ve topuklu ayakkabılar ile kombinlendiğinde seksi görünmenizisağlayacak bir parçadır. Gömlek, t-shirt, kazak gibi parçalar ilekombinlenebilir.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15