HOKEY'DE MİLLİ HEYECAN!

Kahramanmaraş Hokey takımından dört sporcumuz Türkiye Hokey Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı 21 yaş altı Avrupa Şampiyonası Milli Takım kampına davet edildi.

HOKEY'DE MİLLİ HEYECAN!

Sporcularımızdan Ruken ÖZMEN, Sedef DURUR, Mehmet AliTEKE ve Furkan ATAŞ Milli takım kampına çağrılan sporcularımız oldular.Sporcumuz Ruken ÖZMEN 2018-2019 Sezonu Salon Hokeyi Süper ligi en iyi Bayansporcusu seçilmiş, Mehmet Ali TEKE ise yine 2018-2019 sezonu Salon Hokeyi SüperLiginde en iyi Erkek Kalecisi seçilmişlerdi. Milli takım kampına çağırılansporcularımız Salon Hokeyi süper liginde gösterdikleri üstün performansları ilegöz doldurmuş ve Milli Takım kampına çağırılarak Milli takımda yer almaya enbüyük aday oldular.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI Konuylailgili yaptığı açıklamda şunları söyledi; “ Yapılan yoğun çalışmalar sonucundaİlimizde Hokey Branşında çok iyi bir noktaya geldik. Öncelikle HokeyAntrenörümüz Vakkas ÇELİK’ i özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorsporcularımız Ruken ÖZMEN, Sedef DURUR, Mehmet Ali TEKE ve Furkan ATAŞ’A MilliTakım Kampında başarılar dilerim” dedi. (HABER:İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15