İyi Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı O Röportaj Sonrasında Suç Duyurusunda Bulundu....

İyi Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı terörist başı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın TRT Kurdi'ye verdiği röportaj sonrasında yapılan röportajın sorumluları hakkında Kahramanmaraş Adliyesinde suç duyurusunda bulundu. İyi Parti Kahramanmaraş İl teşkilatı burada bir basın toplantısı düzenledi.

İyi Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı O Röportaj Sonrasında Suç Duyurusunda Bulundu....

İyi Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı terörist başı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın TRT Kurdi'ye verdiği röportaj sonrasında yapılan röportajın sorumluları hakkında Kahramanmaraş Adliyesinde  suç duyurusunda bulundu. İyi Parti Kahramanmaraş İl teşkilatı burada bir basın toplantısı düzenledi. İyi Parti Kahramanmaraş teşkilatı adına açıklamayı yapan il başkanı Ahmet Çabukel şu sözleri kullandı; 

" Ülkemizde son günlerde bir takım olaylar oluyor bu olayları idrak etmek malesef İçişleri bakanının görevi iken görevini yerine getirmediği gibi illegal olarak desteklemeye devam etmektedir. Osman Öcalan denen vatan haini terörist Pkk'lı 78 tane polis ve askerimizin katili olan adam Trt kurdi kanalında röportaj yaptırılarak pkk propagandası yapılmış,tanıtılmış ve o kişi ön plana çıkarılmıştır. Bu nedenle iyi Parti genel merkezimiz ve il başkanlıkları tarafından adliyelere gelinerek suç duyurusunda bulunulmuştur. Suç Duyurusunda bulunduğumuz kişiler , Osman Öcalan ,Türkiye Radyo ve Televizyon Genel Müdürü Sorumlu Trt Genel Müdür Yardımcısı , TRT kurdi genel müdürü , TRT Kurdi Genel Koordinatörü , Suç konusu röportajın yönetmeni , yapımcısı , muhabiri ve diğer sorumluların tespiti için savcılığa başvurulmuştur. Savcılıktan bu konunun gereğinin yapılması talep edilmiştir. Buradaki özel suç  , Suç işlemiş kişinin övülmesi halinde aslında bu kişi aracılığıyla işlenmiş olan suç övülmüştür. Osman Öcalan'ın yapmış olduğu suçların övüldüğü kanaatindeyiz. Biz bu kanaate varırken malesef Sayın Cumhurbaşkanımız açıklamalarında Osman Öcalan'ın  kırmızı bültenle aranıp aranmadığını hususunun bilinmediğini söylemiştir. Çok isabetsiz bulduğumuz bu açıklamanın neticesinde malesef pkk terör örgütünün propagandasını yapmışlardır.Ayrıca dün Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın terör örgütü liderlerinden Cemil Bayık'ın Washington post gazetesinde köşe yazısı olarak yayınlanmasını kınadığını açıklamıştır aynı fikirdeyiz. ABD terörle mücadele ettiğini söylemekte olup Pkk yı da terör örgütü olarak kabul etmiştir. Burdan gereğinin yapılmasını bekliyor ve Washington Post Gazetesini kınıyoruz. " dedi. 

İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı ;

" İyi Parti İl ve ilçe başkanlıkları olarak Kahramanmaraş'ımızın her sorununu gündeme getireceğiz , belediyelerin yaptırımlarının farkındayız. Maaşları kredi çekerek ödemeye çalıştıklarının farkındayız. Bundan sonra her türlü sorunu dile getirerek çözüme kavuşturulması için çaba harcayacağız " dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekonomi
Ekonomi - 4 ay Önce

İstanbul seçimleri tamamlandı. Ülkemiz için hayırlı olsun. Şimdi asıl gündemlere dönme vakti.

Ekonomik hareketlilik için ne ya da neler yapılabilir ? Esnafın, işçinin, çiftçinin, köylünün, memurun kısaca vatandaşın bu hareketliliğe ihtiyacı var. Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için neler yapılmalıdır ? Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.

Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ? Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız

SIRADAKİ HABER

banner15