İYİ Parti Kahramanmaraş teşkilatı İftarda Buluştu!

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programda teşkilat mensupları bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Ahmet Çabukel, ''Hep beraber bir arada güçleneceğimizi görmek bizleri umutlandırıyor'' dedi.

İYİ Parti Kahramanmaraş teşkilatı İftarda Buluştu!

Ramazan ayının 17.gününde DMK Ziyaf-Et Kebap Lokanta'da düzenlenen iftar programında İYİ Parti teşkilatı bir araya geldi. İl Başkanı Ahmet Çabukel, partililere burada önemli mesajlar verdi. İftar Programına, İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel'in yanı sıra, Onikişubat Belediye Başkan adayı olan Mustafa Bastırmacı, İyi parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç , İyi Parti Onikişubat Meclis Üyesi Nuri Kara , İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Bizleri şereflendirdiniz ve onurlandırdınız diyen Çabukel, ''Bugünler de bir araya gelmek, birbirimizi hatırlamak geçmiş dönemlerde de beraber çalıştığımızı bilmek ve bundan sonra da hep beraber güçleneceğimizi görmek bizleri daha da umutlandırıyor. İnşallah, bir seçimi birlikte atlattıktan sonraki dönemleri bir araya koyarsak daha da büyüdüğümüzü, daha da büyüyeceğimizi ve kısmet olursa bir sonraki aşamada çok daha ileri gideceğimizi görebiliyoruz. Bu vesileyle bugün bir araya geldik. Bundan sonra daha sık bir araya gelelim inşallah. Daha sık birbirimizi görelim ve selamlaşalım. Amaç böyle mübarek günlerde, dostluk kardeşlik ortamının sağlanması, böyle günlerde birbirimize en sadık şekilde bütün gönlümüzü açarak sadece en güzel selamımızı vermek ve dostlarımızı, çevremizi arkadaşlarımızı, akrabalarımızı en iyi şekilde hatırlamak. Sadece onlar için çocuklarımız için bir şeyler yapmak onlar için. Bunları en içten en güzel şekilde yapmak. Bunlar hepimizin boynunun borcudur. Soframıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Allah razı olsun'' ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Çabukel'in konuşmasının ardından alkış gecikince, esprili bir dil ile araya giren 27.dönem Milletvekili adayı ve Millet ittifakı Onikişuıbat Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Bastırmacı, ''Sanatçıyla siyasetçinin onuru alkıştır niye geç kalıyorsunuz arkadaşlar'' diyerek tebessüm ettirdi.

Kıymetli arkadaşlar böyle mübarek günlerde, böyle güzel bir havada teşkilatımızın bu iftar sofrasını hazırlamasından dolayı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Bastırmacı, ''Belediye seçimleri süreci geçirdik. Hepiniz elinizden gelen gayret ve çabayı her zaman olduğu gibi gösterdiniz. İnşallah önümüzdeki süreç itibariyle de, İyi Parti'nin her zaman Kahramanmaraş'ta var olacağını birlik olacağını Kahramanmaraş'ta siyasi harekete damga vuracağını bilmenizi isterim. Bize, seçim dönemlerinde HDP'yle PKK'yla birlikte tutan zihniyet, bugün maalesef İstanbul'da, İstanbul'un seçimlerinin açıklandığı gün bebek katili hain Öcalan'la anlaşma yapan, fecritini kaldıranlar, maalesef bugün istanbul seçimleriyle ilgili tüm yasadışı örgütleriyle birlikte İstanbul seçimlerinde AKP ortaklığını açıklamıştır. Biz yıllarca mücadele etmiş bir siyasi hareketin elemanları arkadaşlarınız olarak artık bu millete hizmet etmenin, maalesef bu siyasi Adalet ve Kalkınma partisinin ortaya koymuş olduğu her türlü haksızlık, hukuksuzluk, yolsuzluk, ahlaksızlığın diz boyuna ulaştığı şu günlerde dahi bu milletin derdine derman olacak bir siyasi hareket mutlaka İyi partinin iktidarı ile son bulacaktır.

Bizlere düşen görev her zaman olduğu gibi birbirimize sım sıkı sarılarak bu birlikteliğimizin partimizi yüceltmek görevi olacaktır. Önümüzdeki süreçte teşkilatı daha da genişleterek artık Kahramanmaraş'ta İYİ Partinin mevcudiyetini hissettirmekle  sorumlu olduğumuzu biliyoruz. Katılımınızla bize şeref verdiniz'' diye konuştu.

HABER-FOTO: YAŞAR ERİKLİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15