İYİ Parti Onikişubat İlçe Divan Kurulu Belirlendi

Yeni Divan Kuruluyla ilk toplantısını gerçekleştiren İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Devlet Ağdur, yaptığı konuşmasında: Malumunuz olduğu üzere kongremizi yaptık ve bugün ilk toplantımızı yapıyoruz. Yeni yönetimimizin, vatana, millete ve Kahramanmaraş’ımıza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

İYİ Parti Onikişubat İlçe Divan Kurulu Belirlendi

Ben malumunuzolmuştur ki, öyle lafı çok eveleyip geveleyemem. Çok fazla da konuşmam. Engüzel konuşmanın da icraatlarla olacağına inanırım.

İşte şimdi icraatzamanı…

Bize düşenmesuliyet, üyelerimizden, gönül verenlerimizden ve milletimizden çok çok dahafazladır. Artık gözler üzerimize çevrilmiştir. Herkes, ne yapacağımıza, nesöyleyeceğimize ve nasıl hareket edeceğimize dikkat kesilmiştir. Bu düşüncedenhareketle, yüklendiğimiz sorumluluk, daha yoğun bir tempoda çalışmamızı gerektirmektedir.

Hep söylediğimizgibi partinin yöneticileri biz olabiliriz ama kurucuları ve sahibimilletimizdir. O zaman milletimize hak ettiği hizmeti vermek için yönetimegelmemiz gerekmektedir. Bu yönetim hem yerel hem de genel seçimlerde başarılıolma mecburiyetini doğurmaktadır.

Başarının ilk adımıda istişareden geçer. İşte biz de bütün kararlarımızı istişare ile alacağız.Birbirimize karşı dürüst olacağız.

Genel BaşkanımızMeral Akşener Hanımefendinin Cumhuriyetin değerlerine geri dönüş ve ülkeyi IYIYönetme meşalesi ilçemizi, şehrimizi ve ülkemizi aydınlatacaktır” dedi.

HER EVE, HER GÖNÜLE GİRECEĞİZ

Kısa sürede rekorderecede üye sayısına ulaştıklarını söyleyen Ağdur: “Bundan sonra yarın seçimvarmış gibi çalışacağız. Milletimizin bizden beklentisi büyük. Bu beklentilerikarşılıksız bırakmayıp, Genel Başkanımızın vaat ettiği demokrasi, özgürlük veadaletle yönetilen, güçlü bir ülke, zengin millet için ilk seçimlerde partimizi1. Parti yapacağız. Bunun içinde ev ev dolaşıp, her gönüle gireceğiz” diyekonuştu.

DevletAğdur Başkanlığında, İYİ Parti Onikişubat İlçe Divan Kurulu şu isimlerdenoluşmakta:

İlçeSekreteri Alaeddin Oruç, İlçe Muhasibi Serdar Kurtoğlu, Teşkilat ve Mahalliİdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Gürbüz, Hukuk ve Siyasi Seçimİşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Murat Kılıç, Medya propagandaİletişim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Uğur Mercimek, Eğitim KültürSanat ve Sosyal Politikalardan Sorumlu BAŞKAN Yardımcısı Melek Arslan, KırsalKesim Teşkilatlandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Çınar, SosyalPolitikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuri Kara, STK’lardan Sorumlu BaşkanYardımcısı Sülün Selen Kamer, Eğitim Birimleri ve Danışmanlıktan Sorumlu BaşkanYardımcısı Mehmet Taşçı, İnsan Hakları ve Dış Siyasetten Sorumlu BaşkanYardımcısı Kamil Avcı, Mahalli Çalışmalar ve Politikalardan Sorumlu BaşkanYardımcısı Aysu Çıtay, İlçe Denetleme ve İstişare Kurulu: Dr. Bülent Meşe,Aydın Akgün, Serdar Varol ve Kamil Güdüklü. (HABER MERKEZİ)

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13