İYİLİK AĞACI BÜYÜYOR!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen İyilik Ağacı projesi kapsamında Pazarcık Gençlik Merkezinde Gönüllü Gençler ile birlikte yapılan iyilikler yüzleri güldürdü.

İYİLİK AĞACI BÜYÜYOR!

Kahramanmaraş'ta İyilik Ağacı projesi kapsamında yürütülenfaaliyetler yüzleri güldürüyor. Gençlik merkezi sosyal medya hesabından, “Bütünkalbiyle şehit olmayı isteyen kişiyi Allah, yatağında ölse bile, şehitlermertebesine ulaştırır.” Müslim, İmâre 157. Ayrıca bk. İbni Mâce, Cihâd 15. Şehadetenamzet gönüllü gençlerimizle birlikte şehitliğe giderek şehitlerimizin vegeçmişlerimizin ruhi çün Kuran-ı Kerim okuduk'' ifadelerine yer verildi.

İyilik Ağacı projesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafındangençleri iyiliğe teşvik etmek amacı ile yapılıyor. Kahramanmaraş bu projeye enaktif katılım gösteren illerden birisi olarak çalışıyor. Kahramanmaraş'ın il veilçelerinde projeye gösterilen aktif katılım yüzleri güldürdüğü gibi gençleride iyiliğe teşvik ediyor. Pazarcık Gençlik Merkezinde proje kapsamında GençlikMerkezinin alt katında bulunan kapılar ve pencereler Gençlik Lideri MehmetAtalar tarafından boyandı.


Öte yandan Şehitlik ziyareti yapılarak Kuran-ı Kerim okundu.Pazarcık Gençlik Merkezinin bahçesi de gençler tarafından düzenlenerek ağaç vegül dikimleri yapıldı. Boş alanlara 3 adet çınar ağacı dikilirken Gül diplerineise çim ekimi yapıldı.

HABER: ÖMER FARUKSALMAN

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37