İzmir fuarının katılımcıları belli oldu!

Farklı sektörleri bir araya getiren ülkenin ilk ve tek genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı'na Kahramanmaraş onur konuğu il olarak katılırken, Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesi, fuara katılan firmaları sizler için derledi.

İzmir fuarının katılımcıları belli oldu!

Bu yıl 88'incisi düzenlenen ve 6-15 Eylül 2019’da yapılacak olan İzmir Enternasyonal Fuarı 10 gün boyunca kapılarını dünya ticaretine ve kültür alışverişine açacak. Konserden tiyatroya, sinema gösterimlerinden müzikal gösterilere, söyleşiden sokak gösterilerine çeşitli faaliyetlerin yer alacağı fuarın onur konuğu İl Kahramanmaraş, onur konuğu ülke Çin, odak ülkenin de Hindistan olacak.

Geçmişten bu yana dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri Türkiye ile buluşturmaya devam eden İzmir Enternasyonal Fuarı, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantıda, İzmir Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Murat Özbilir, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun konuyla ilgili bilgilendirme yapmıştı.

Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesi fuara katılan firmaları sizler için derledi. İşte o firmalar;

1- Haşiroğlu Tarhana, 2-Teras Tesisleri, 3-Asmay Dondurma, 4-İl Kültür Turizm Md., 5- Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, 6- Onikişubat Belediyesi, 7-Akdo, 8-Tartıcı 9-Yöresel 10-Olgunlaşma Enstitüsü 11-Dulkadiroğlu Belediyesi 12-Akkurt Baharat 13- NARLIGHT AYDINLATMA14-Maraş Bakırcılık 15-Kervan 16- Zugazo.com 17- Hotel Germanicia 18- Başkonuş Yaylası 19- Alfi Çörek Dünyası 20-Gedemenli 21- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi  22- Ticaret ve Sanayi Odası 23 Sıradışı Dergisi

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane