'Kaçtı' denilen müteahhit işinin başında çıktı

Geçtiğimiz aylarda sağlık sorunlarının tedavisi için Yurt dışına çıkan Mert-sa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Kavak, tekrar Kahramanmaraş’a dönerek işlerine kaldığı yerden devam ettiğini söyledi.

'Kaçtı' denilen müteahhit işinin başında çıktı

Kavak; “sağlık sorunum nedeniyle aniden yurt dışınaçıktım, burada yanlış anlaşılmalar olmuş, tekrar döndüm ve daire sahiplerineverdiğim sözleri yerine getirerek tapularını teslim ettim” dedi.

İnşaat sektörünün durağan olduğu Kahramanmaraş’tageçtiğimiz aylarda sağlık sebepleri nedeniyle aniden yurt dışına çıktığınıbelirten Mert-Sa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Kavak, “sağlık nedeniyle buradakidoktorlar tedavimin yurt dışında olacağını söyleyerek tavsiyede bulundu. Bendeaniden yurt dışına çıktım. Tedavimin devam ettiği günlerde burada basında dafirmam ile ilgili olumsuz haberler çıkmış. 250 ailenin mağdur olduğundan sözedilmiş.

Tedavi süremin tamamlanmasının ardından Kahramanmaraş’adöndüm, işlerime kaldığım yerden devam ediyorum. Haberlerde deklare edildiğigibi 250 aile değil 43 ailenin işlerini yapıyordum. Bu 43 aileden de en az25’inin daireleri 2019’un 6’ıncı ayında teslim alacaklar. Hemen işlerimi elealıp daire sahipleriyle görüştüm. Kahramanmaraş’taki projemi bitirmeye başladımve ev sahiplerinin tapularını verdim.” Dedi.

Basında yer alan haberlere göre hiçbir yere kaçmadığınıve bu yapılan haberlere de bir anlam veremediğini belirten Kavak; “insan hiçhasta olmasın mı; bendeki rahatsızlıkta aniden gelişti ve her şeyimi bırakıptedavimi yaptırıp tekrar döndüm. Hangi daire sahibi mağdursa buradayım vebenimle görüşsün.” Diye konuştu.

Kahramanmaraş’taki yarım kalan projelerine de kaldığıyerden devam ettiğine dikkat çeken Mert-Sa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı SakıpKavak şöyle konuştu; “Yıldırım, Yolcu ve Mertsa Park konutlardan oluşanprojelerim tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. 2 Apartmanımızın inşaatışuan devam ediyor. Tüm daire sahiplerine de anlık bilgi veriyorum. Mertsa Parksitemizin de en yakın zamanda temelini atarak inşaatına başlayacağız.” HABER:RESÜL KÖMÜ

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37