KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK MERKEZİ YENİ ATÖLYELERİ İLE 2019'A HAZIR

Kahramanmaraş Gençlik Merkezi yeni Gençlik Atölyeleri ve Projeleri ile 2019 yılına hazır. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI Gençlik Merkezini ziyaret ederek son hazırlıkları yerinde inceledi. Ziyarette; İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’YA Gençlik Merkezleri İl Koordinatör Müdürlüğüne Vekaleten bakan Şube Müdürü Hüseyin KARAKOÇ’ta hazır bulundular.

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK MERKEZİ YENİ ATÖLYELERİ İLE 2019'A HAZIR

İl MüdürüKABAKCI Gençlik Merkezine Yaptığı inceleme de yaptığı açıklamada şunlarısöyledi “2014 Yılında Hizmete giren Kahramanmaraş Gençlik Merkezi açıldığıgünden itibaren Kahramanmaraşlı gençlerin cazibe merkezi haline geldi. Merkezikonumu, güler yüzlü Personeli, Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençlik Liderleri ileİlimiz Gençlerine hizmet etmeye devam ediyor. Kahramanmaraş Gençlik Merkezihale hazırda 30 bine yakın üyesi ile Türkiye GeneliGençlik Merkezleri içerisinden üst seviyededir.

Merkezde MüzikAtölyesi, Resim Atölyesi, Zeka Oyunları Atölyesi, Bilim ve Teknoloji Atölyesi,Karikatür-Mizah Atölyesi, Has Oda, Dini Bilimler Atölyesi, Güzel SanatlarAtölyesi, Kod Adı 2023 Atölyesi, 10 Parmağımda 10 Marifet Atölyesi, İnavasyonAtölyesi, Sosyal Bilimler Atölyesi Kişisel Gelişim Atölyeleri, Kütüphanesi ilegençliğin serbest zamanlarını dolu dolu geçirebilecekleri alanları bulunmaktabunların yanında Gençlik Kampları, Şehirler ve Kültürler Projeleri ile gençleriTürkiye’nin bir çok iline gezilere ve kamplara götürerek farklı kültürleri veşehirleri tanıma fırsatı vermektedir. Ayrıca İlimizde Misafir ettiğimizSuriyeli kardeşlerimize yönelik Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Unescotarafından gerçekleştirilen Sosyal Uyum Projesi ile Surüyeli Muhacirkardeşlerimizin sosyal hayata uyum sağlamaları amaçlanmaktadır.” Dedi. Ayrıcaİl Müdürü KABAKCI Tüm gençleri Kahramanmaraş Gençlik Merkezi ve Tüm il merkezive ilçelerimizde yer alan gençlik merkezlerimize davet etti.

           

            

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15