Kahramanmaraş Sağlık Müdürü Cumhurbaşkanının iftarına katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sağlık çalışanlarıyla iftar programına Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz ve sağlık müdürlüğü kurmayları katıldı. Sağlık çalışanlarına yönelik müjde veren Başkan Erdoğan: “Bu yıl içerisinde 29 bin 689 yeni sağlık çalışanını kamuda istihdam etmek için süreci başlattık” dedi.

Kahramanmaraş Sağlık Müdürü Cumhurbaşkanının iftarına katıldı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sergi Salonu'nda sağlık çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Suriye'de olduğu gibi diktatörler, sırf iktidarlarını korumak adına hiçbir kural, ahlak tanımadan kendi ülkelerini enkaz yığınına çevirebiliyor. Gönül coğrafyamızın dört bir yanına baktığımızda maalesef barışa, sükunete, huzura aç bir İslam dünyası görüyoruz." ifadelerini kullandı.
Program sonrası kendi sosyal medyasından bir açıklama yapan Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 81 ilin katılımıyla düzenlenen Sağlık Çalışanları İftar Programı'na Kahramanmaraş'ı temsilen ilimizdeki farklı meslek gruplarından sağlık çalışanları ile birlikte katılım sağladık. Sayın Cumhurbaşkanımıza nazik davetleri için şükranlarımızı arz ederim” dedi

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15