KAHRAMANMARAŞ'TA KUMAR BASKINI YAPILDI!

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri müşteri kılığında girdiği kıraathanede, poker desteleri ve para ile kumar oynayan 3 kişiyi suçüstü yakaladı.

KAHRAMANMARAŞ'TA KUMAR BASKINI YAPILDI!

Alınan bilgiye göre, saat 22.45 sularında İsmet PaşaMahallesinde bir kıraathaneye, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş ŞubeMüdürlüğü Ahlak Büro Amirliği Ekipleri tarafından kumar baskını yapıldı.Kamufle olup müşteri kılığında kıraathaneye giren sivil polisler,  kumar oynayan 3 kişiyi masa üzerinde dönen580 TL ile birlikte suç üstü yakaladı. Kumar oynamaya dalan 3 kişi, masaüzerindeki paralara ve poker destelerine el koyan polisle karşılaşınca, neyeuğradığını şaşırdı.

Suçüstü kumar yakalamak için kamufle olan ve müşterikılığında iş yerine giren sivil polisler, burada poker tabir edilen kumar oyunuoynandığını tespit edince, kumar oynayan 3 şahsa Kabahatler Kanunu uyarınca259'ar TL' den toplam 777 TL idari para cezası yazdı.

Kahvehane işletmecisi gerekli yasal işlem yapılmak üzereAsayiş Şube Müdürlüğüne götürülürken, kapama ve mühürleme için gerekli işlemlerbaşlatıldığı öğrenildi. Emniyet yetkilileri tarafından kumar ile Mücadelekapsamında kamufle olmuş polisler ile operasyonların devam edileceğibildirildi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17