Kahramanmaraş Valiliği önünde bayramlaşma töreni yapıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mahir Ünal, ''Türkiye, adeta 2013'ten beri kendisine dönük yapılan adeta bir dayanıklılık testinden başarıyla geçmiş, türbülanstan çıkmıştır'' dedi.

Kurban bayramının ikinci gününde Kahramanmaraş Valiliği tarafından organize edilen etkinlikle valilik önünde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Milletvekilleri, STK temsilcileri, İş Adamları ve vatandaşlar katıldı.

Gazetecilerin, Fırat'ın Doğusunda oluşturulan güvenli bölgeyle ilgili sorduğu soruya Mahir Ünal, ''Türkiye Cumhuriyeti Devleti kudretli bir devlettir. Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı hem sınır güvenliği açısından hem de bölge güvenliği açısından haklarını korumaya dönük, gerekli her şey hamdolsun yapılmaktadır. Hem savunma bakanımız, hem de parti sözcümüz bu konuda gerekli bilgilendirmeleri yaptı. Türkiye önümüzdeki  süreçte çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. Çünkü Türkiye çok yüksek bir direnç göstermiştir. Adeta 2013'ten beri kendisine dönük yapılan adeta bir dayanıklılık testinden başarıyla geçmiş, türbülanstan çıkmıştır. Bundan sonrası inşallah Türkiye'nin 2023'e kadar şahlanma dönemi olacaktır'' dedi.

14 Ağustos'ta AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü olacağını hatırlatan Ünal, ''Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18 diyoruz. AK Parti 17 yıldan beri büyük bir aşkla, büyük bir şevkle, güçle, cesaretle, özveriyle taşıyor. İnşallah nice on yıllar milletimiz AK Partiyi görevlendirdiği sürece de taşımaya devam edecektir. Kurban bayramımız hayırlara vesile olsun'' diye konuştu.

HABER-FOTO: ÖMER FARUK SALMAN/MUSTAFA KÖMÜ

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15