Kahramanmaraşlı FM Kahve'den Franchise Çıkarması!

Türkiye de sıcak içecek sektöründe çekirdek kahvesinden coffie and food restoranına hizmet sunan, yön veren markalar Made İn Kahramanmaraş imzasıyla lider konumda.

Kahramanmaraşlı FM Kahve'den Franchise Çıkarması!

" Franchise da köklü markalarımızdan FM Kahve konteynır konsepti ile de yatırımcıların gözdesi. "

 

 İstanbul CNR EXPO Fuar alanında dün açılışı yapılan ve 14 Ekim Pazar gününe kadar yatırımcısına kazandıracak 16. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarına çekirdek kahve de ’Mükemmel Kalite Mükemmel Hizmet’’ sloganı ve konteynır konseptiyle FM KAHVE orta ölçekli franchise arayanların ilk adresi oldu.

 

FM Kahve yönetim kurulu başkanı Mehmet Koca gazetemiz muhabiri MaraşGezgin - Eyüp Kadir Kılcı'ya fuar hakkında bilgi verdi. Başkan Mehmet Koca konuşmasında; FM KAHVE olarak 5 yıldır bu fuara katılıyoruz. Geçen fuara 8 markamızla birlikte katılmıştık. Bu sene FM KAHVE, DAVİD PEOPLE ve sektörün kalifiye eleman ihtiyacını karşılayan lise-üniversite mezunu mesleği olmayan işsiz gençlerimize iş imkânı olanağı sunan BARİSTA AKADEMİ olarak 3 marka ile birlikte katılıyoruz. Sizlere FMKAHVE Konteynır konseptinden bahsetmek isterim. Konteynır konseptimiz bir ilk. Bayimiz olmak isteyen yatırımcılarla oturup konuşuyoruz. Önünde 4 masa sandalye bulunan konteynırı kısa sürede teslim ediyoruz. Mükemmel kalite ve zenginlikte konsept ile bayimize kazanç kapılarını aralıyoruz. Konteynır konseptimiz ortalama 150 Bin TL'den başlıyor. Yatırımcı FMKAHVE KONTEYNIR ile doğrudan kazanıyor. Tüm tedariki biz sağlıyoruz. Barista Akademi vasıtasıyla personelleri eğitiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17