KAHRAMANMARAŞSPOR

ÇİRKİN VE KÖTÜ TEZAHÜRAT DOLAYI DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

KAHRAMANMARAŞSPOR

Spor Toto 2. LigKırmızı Gurupta 12. Haftada oynanan Kahramanmaraşspor, Kırklarelispor maçındandolayı Kahramanmaraşspor disipline sevk edildi.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve Kahramanmaraşspor, kendisaha ve seyircisi önünde oynadığı Kırklarelispor maçında 0-2 mağlup olduğu maçtadisipline sevk edildi.

Zonguldak Deplasmanından 3 puanla dönüş yapankahramanmaraşspor evinde Kırklarelispor’a mağlup oldu. Kahramanmaraşspor kendisaha ve seyircisi önünde Kırklarelispor'u konuk etti. İlk yarıda baskın biroyun sergileyen Kırklarelispor Mert Sinan ile 1 gol buldu. Kahramanmaraşspor ise ilk yarıda istediği oyunu sahaya yansıtamadı ve soyunmaodasına 0-1 geride girdi. İkinci yarıda Kahramanmaraşspor girdiği pozisyonlarıgole çeviremezken taraftarına saç baş yoldurdu. Konuk ekip ise baskılıataklarını müsabakanın son dakikalarına kadar sürdürerek müsabakada farklıskora ulaşmanın çabasını sergiledi. Müsabakanın son dakikalarına doğru Kahramanmaraşsporbaskı yaptı ve beraberlik aradı ama evdeki hesap çarşıya uymayınca Aslanaradığı sonuca ulaşamadı. Uzatma dakikalarda ise Kahramanmaraşlı genç futbolcuAhmet Han Köse farkı 2’ye çıkardı. Kahramanmaraşpor baskılı ataklarla yüklendive Bu dakikalarda Kahramanmaraşspor ceza alanında etten duvar ören Kırklarelidefansını delmeye çalıştı. Yüklendi ve gol arayışlarında etkili ataklargerçekleştirdi ama bir türlü istediği golü bulamadı. Müsabakanın 18.dakikasında gerçekleşen ve Kahramanmaraşspor’un eski futbolcusu Mert Sinanlaceza alanına ulaşan Mert'in direk kaleye aktardığı top'u Denis kontrol edereksağ kanata çıkarması sonucunda Yüksel’in Sağ kanattan ortaladığı top'a MertSinan sert vurdu top filelerle buluşması ile ilk yarı skoru belirlenirkenmüsabakanın uzatma dakikalarında Ahmet Han Köse golü bularak skoru 0-2’yeçevirdi vemüsabakada skor belirlendi. Maçın içerisinde çirkin ve kötü tezahüratyapmasına ilişkin PFDK tarafından disipline sevk edildi. 

İşte; TFF Disiplin kurulunca Hukuk Müşavirliği'nce20.11.2018 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevkraporları aşağıda belirtilmiştir.

 20.11.2018tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları şuşekilde;

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Kulübü'nün 18.11.2018 tarihindeoynanan KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.-KIRKLARELİSPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grupmüsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol DisiplinTalimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

                                                           

RAKİPLERDEDİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

Kahramanmaraşspor’un rakiplerinin birçoğu disipline sevkedilen takımlar oldu. işte Hukuk Müşavirliği'nce 20.11.2018 tarihindeProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları;

- TOKATSPOR A.Ş. Kulübü'nün 18.11.2018 tarihinde oynananTOKATSPOR A.Ş.-PENDİKSPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki "çirkinve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesiuyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

- FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Kulübü'nün 18.11.2018 tarihindeoynanan FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.-ŞANLIURFASPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grupmüsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol DisiplinTalimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane