'KAHRAMANMARAŞSPOR MÜCADELECİ BİR KULÜP'

Tv Spor Sunucusu Erdoğan Arıkan Spor Severlerle Buluştuğu Osmaniye’de Yüz-yüze Futbol’da Kahramanmaraşspor’u konuştu.

'KAHRAMANMARAŞSPOR MÜCADELECİ BİR KULÜP'

Osmaniye Belediyesi 3.Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamındaOsmaniye’ye gelen spor dünyasının yakından tanıdığı TV Spor Sunucusu ErdoğanArıkan söyleşi programında Osmaniyeli sporseverler ve sevenleriyle buluştu.Fuar Alanında kurulan söyleşi salonunda gerçekleşen ‘YÜZ YÜZE FUTBOL’ konulusöyleşiye sporseverler yoğun ilgi gösterdi. Söyleşi salonu girişindeOsmaniyespor FK taraftarları tarafından meşaleler ile karşılanan Arıkan,Osmaniyespor her şeyin güzeline layık. Bu takımı daha da yükseklerde görmekistiyoruz ifadelerini kullandı.

“KUPA MAÇLARININVİTRİN TAKIMI KAHRAMANMARAŞSPOR”

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen’in daha önce buçevreye gelip gelmediğini ve bu çevreden 2. veya 3. Lig hangi Anadolu takımınıtakip ettiği sorusu özerine, son zamanlarda Türkiye GündemindeKahramanmaraşspor var. Sanırım siz daha önceki programlarımızda da karşıkarşıya gelmiştik. Mersin Erdemli’de buna benzer bir soru ile karşılaşmıştım.Kahramanmaraş ekibinden. Tabi Kahramanmaraşspor son zamanlarda Kupa Maçlarınınazimli takımlarından. Konya gibi güçlü ekibi aştı. Alanya ile iyi mücadeleetti. Geçen yılda bu tura ulaşmıştı. Yanılmıyorsam, Çaykuru Rize ardındanBaşakşehirle karşılaşmıştı. Bu yılda süper Lig takımları ile karşılaşması Adınıduyurması demektir. Kupa maçları Lig maçlarına benzemiyor. O maçlar vitrinmaçları. Adını üstlere duyurma maçı. Sporcular ve kulüpler açısından.Kahramanmaraşspor bunu başaran ekipler arasında. Genç yeteneklere sahipçıkılırsa Kahramanmaraş yıldızlaşır ve istediği sonuçlara ulaşır. Kahramanmaraşspormücadeleci bir kulüp olarak dikkat çeken ekipler arasındadır” ifadelerinikullandı.  

Söyleşi programına katılan Osmaniye Belediye BaşkanıKadir Kara; “Kitap fuarını düzenlememizdeki amaç, siz sevgili geleceğimiz olangençlere kendi alanında kendini yetiştirmiş önemli şahsiyetleri sizlerlebuluşturarak sadece onları cam perdenin arkasından görmeyip bire bir görmenizonların sizlere aktaracağı bilgiler ışığında geleceğinizi hazırlama noktasındakendine yapılacak olan bilgi birikimiyle ilgilidir. Sanal dünyanın içindeyaşayan siz sevgili gençleri artık günümüzdeki organik dünyada yaşayacak sosyalbir varlık olduğunu unutmayacak şekilde yetiştirmek amacıyla düzenlediğimiz bukitap fuarına siz sevgili gençlere verdiğiniz değer için teşekkür ediyorum.”Şeklinde konuştu.

“OSMANİYE HERGELDİĞİMDE DAHA GÜZEL GÖRÜNÜYOR”

Osmaniye benim kalbimde ayrı bir yere sahip ve hergeldiğimde daha güzel görünüyor diyen TV Spor Sunucusu Erdoğan Arıkan; “Böylevizyoner bir başkanımızla birlikte olduğum için çok mutluyum. Bütün hizmetleriyapabilirsiniz ama kitap fuarını üçüncü kez ve katılımcı sayısını her senebiraz daha güçlendirerek devam ettirmek bambaşka bir vizyondur. Sadece Osmaniyeiçin yapılan bir iyilik değil, bu Türkiye için, Türk gençliği ve geleceğimiz içinyapılan en önemli etkinliklerden bir tanesi. Bu anlamda çok çok teşekkürederim.” İfadelerini kullandı. Söyleşi sonunda Erdoğan Arıkan’a BelediyeBaşkanı Kadir Kara teşekkür plaketi verdi. (HABER:İLKER YİYEN)

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane