KAMU KURUM ZİYARETLERİNE KAYMAKAM DEMİR İLE BAŞLADI

Göksun Belediye Başkanı ve AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için çalışmalarına hızlı başladı.

KAMU KURUM ZİYARETLERİNE KAYMAKAM DEMİR İLE BAŞLADI

Seçim programına, ilçede görev yapan basın mensupları ileistişare toplantısı ve MHP Göksun İlçe Başkanlığı ve STK Başkanlarını ziyaretederek başlayan Başkan Aydın, Kamu Kurumları ziyaretine İlçe Kaymakamı EjderDemir'i ziyaret ederek başladı.

 

Aydın, daha sonra Nüfus Müdürü Mesut Çeleğen, SosyalYardımlaşma Vakfı Müdürü Başar Satıcı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr.Ahmet Mesut Kıraç ve Orman İşletme Müdürü Ümit Ünal'ı ziyaret etti.

 

Başkan Aydın, ziyaretlerin sonunda yaptığıdeğerlendirmede, ziyaretleri sırasında gördüğü sıcak ve samimi ilgiden memnunolduğunu söyledi.

 

Başkan Aydın, açıklamasında şunları kaydetti:

 

"Biz kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları vehalkımızla hep beraber hareket etmek suretiyle ilçemizin ve ülkemizinkalkınacağına ve gelişeceğine inanıyoruz. Bundan dolayı da siyasifaaliyetlerimize STK ve kamu kurumlarımızla başladık. Rabbim hayırlı hizmetleryapmayı nasip etsin inşallah."

 

Ziyaretler sırasında AK Parti Göksun İlçe Başkan VekiliBekir Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kollarıve Gençlik Kolları Başkanları ile partililer de yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15