Kandil bebeklerine özel hediye

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ‘Hoş geldin Bebek’ projesi kapsamında yeni doğum yapan anneleri ve bebeklerini ziyaret ederek, hediye paketlerini takdim etti.

Kandil bebeklerine özel hediye

  OnikişubatBelediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ‘Hoş geldin Bebek’ projesi kapsamında 3,5yıldır sürdürülen, Sağlık Bakanlığı tarafından da tebrik ve teşekkür alan ‘GüzelBebek Hoşgeldin’ paketleri aileler tarafından memnuniyetle karşılanıyor. MevlidKandili münasebetiyle ‘Güzel Bebek Hoş geldin Kandilde Aramıza’ sloganıyla, BaşkanHanefi Mahçiçek, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Kadın Doğum Servisinde doğum yapananneleri ziyaret ederek, 51 adet hediye paketini takdim etti.

 

9 BİN 316 HEDİYE PAKETİ

Onikişubat Belediyesi tarafından belirli zamanlarda maddidurum gözetmeksizin Doğum Hastanelerinde, yeni doğum yapan anneler ziyaretedilerek, yeni doğan bebekler için hediyeler veriyor. 3,5 senedir 9 bin 316hediye paketi dağıtan Onikişubat Belediyesi, bu ay itibari ile de 627 adet bebekpaketini ebeveynlere teslim etti. Yeni doğan kız ve erkek bebekler için ayrıayrı hazırlanıp ihtiyaçları düşünülerek oluşturulan; bebek puseti, çokfonksiyonlu anne çantası, battaniye, dijital ateş ölçer, bebek bezi ve hastaneçıkış seti gibi malzemeler içeren paketler, Başkan Hanefi Mahçiçek’in iyidileklerinin de yer aldığı bebek bakım kitapçığı hediye edilerek, anneleremoral oluyor.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2017, 08:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15