KASKİ GENEL KURULU TOPLANDI

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 2018 Yılı 2. Olağan Genel Kurulu birinci birleşimi Büyükşehir Belediye Meclis toplantı salonunda yapıldı. KASKİ Genel Kurulu 1. Başkan vekili Mehmet Akif Kahveci başkanlığında toplanılan genel kurulda alınan kararlar şu şekilde:

KASKİ GENEL KURULU TOPLANDI

Gündemin 1. Maddesindeki “2019 Mali Yılı PerformansProgramı” konulu karar yazısı okundu ve incelenmek üzere Plan ve BütçeKomisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. Maddesindeki “2019 Mali Yılı ve İzleyen(2020-2021)İki Yılın Bütçe Tasarısı” konulu karar yazısı okundu ve incelenmeküzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oy birliği ilekabul edildi.

Gündemin 3. Maddesindeki “Boş Kadro Derece Değişikliği”konulu karar yazısı okundu ve oylama sonucunda oy birliği ile kabuledildi.

Gündemin 4. Maddesindeki “Bütçe Kararnameleri ileBelirlenecek Kiralamalar İçin Yönetim Kuruluna Yetki Verilmesi” konulu karar yazısıokundu ve her yıl bütçe kararnameleri ile belirlenecek miktara kadar olankiralamalar için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oy birliği ilekabul edildi.

Gündemin 5. Maddesindeki “Ödenek Aktarma” konulu kararyazısı okundu ve oylama sonucunda oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. Maddesindeki “Ek Ödenek” konulu karar yazısıokundu ve oylama sonucunda oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 7. Maddesindeki “2014 Yılı Öncesi İçme SuyuAlacakları” konulu karar yazısı okundu ve oylama sonucunda oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 8. Maddesindeki “Tarifeler Yönetmeliği ile ÜcretTarifelerinde Yapılan Değişiklikler ve Yeni Teklifler” konulu karar yazısıokundu ve incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 9. Maddesindeki “Onikişubat İlçesi HayrullahMahallesi 3309 Ada 3 Parsel Nolu Taşınmazın Devri” konulu karar yazısı okunduve incelenmek üzere Hukuk Komisyonu ile Plan ve BütçeKomisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 10. Maddesindeki “Onikişubat İlçesi FatmalıMahallesi 160 Ada 120 Parsel Nolu Taşınmazın Tahsisi” konulu karar yazısıokundu ve incelenmek üzere Hukuk Komisyonu ile Plan ve BütçeKomisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Genel Kurul'a sunulan Gündemin 11. Maddesindeki “Onikişubatİlçesi Sarımollalı Mahallesi 101 Ada 242 Parsel Nolu Taşınmazın Satışı” konulukarar yazısı okundu ve incelenmek üzere Hukuk Komisyonu ile Plan ve BütçeKomisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 12. Maddesindeki “Onikişubat İlçesi SerintepeMahallesi 1308 Ada 36 Parsel Nolu Taşınmazın Tahsisi” konulu karar yazısıokundu ve incelenmek üzere Hukuk Komisyonu ile Plan ve BütçeKomisyonuna havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 13. Maddesindeki “Dulkadiroğlu İlçesi ÇobanlıMahallesi 154 Ada 102 Parsel Nolu Taşınmazın Takası” konulu karar yazısı okunduve Hukuk Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi oybirliği ile kabul edildi.

Genel kurula katılamayan üyelerin izinli sayılmalarınailişkin teklifin oybirliği ile kabul edilmesinin ardından Genel Kurul 1. Başkanvekili Kahveci ikinci birleşimin 30 Kasım 2018 Cuma günü saat 15.00’dayapılacağını duyurdu ve birinci birleşimi kapattı. 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15