KATİL ZANLISI: 'ANNESİ ANNEMDİ, PİŞMANIM'

Gaziantep’te simit fırınında çıkan bıçaklı kavgada en yakın arkadaşını öldürerek yaklaşık 1 ay boyunca kaçan Hüseyin A. yakalandı.

KATİL ZANLISI: 'ANNESİ ANNEMDİ, PİŞMANIM'


Katil zanlısışahıs, adliyeye çıkarken gazetecilere, “ Annesi annemdi. Pişmanım, öldürmekistemedim” dedi.

  Gaziantep’inŞehitkamil ilçesi Çıksorut Mahallesi’nde Hüseyin A., en yakın arkadaşı MehmetKara ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmış, simit fırınında karşılaşıncakavga etmişlerdi. Hüseyin A, cebinden çıkardığı bıçakla, arkadaşı MehmetKara’yı yaralayarak, olay yerinden kaçmıştı. En yakın arkadaşını bıçaklayaraköldüren Hüseyin A.’nın öldürdüğü arkadaşı Mehmet Kara’nın annesine ’anne’ diye hitapettiği öğrenilmişti.

  Gaziantep CinayetBüro ekiplerinin fiziki takibi sonucu Kahramanmaraş’ta yakalanan şahıs, sağlıkkontrolüne getirildi. Katil zanlısı Hüseyin A.,” Pişmanım. Amacım öldürmekdeğildi. Kendimi savunmak istedim. Annesi annemdi. Aile gibiydik hepimiz”şeklinde konuştu

  Çatıdan kaçtıbodrumda yakalandı

  Gaziantep EmniyetMüdürlüğü Cinayet Büro ekipleri 1 ay boyunca firari olan ve Kahramanmaraş’takiraladığı evde kalan şahsı operasyonla yakaladı. Yer tespitinin ardından olayyerine giden ekipleri fark eden katil zanlısı, yan tarafta bulunan camı kırarakkaçmaya başladı. Çatıdan kaçan Hüseyin A. polis ekipleri tarafından binanınbodrum katında yakalandı.

  Öte yandan sağlıkkontrollerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevinekonuldu. 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15