KAYAN 'SİYASETE SEVİYE VE KALİTE GETİRECEĞİM'

Eğitimci ve Milli Sporcu olan Mehmet Kayan Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Onikişubat Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu, parti il binasında gerçekleştirdi.

KAYAN 'SİYASETE SEVİYE VE KALİTE GETİRECEĞİM'

Kutlu, Onikişubat İlçesinin sorunlarını çözmek içinçalışacaklarını ve siyasete seviye, kalite getireceğini sözlerine ekledi

Kutlu bir yola çıktıklarına vurgu yapan Kayan “Bu yolAtam Oğuz Kaan'ın yolu, Sultan Alparslan'ın, Osman Gazi'nin, Fatih SuttanMehmet'in, Yavuz Sultan Selim Han’ın yoludur. Bu yol Gazi Mustafa KemalAtatürk'ün, Başbuğum Alparslan Türkeş'in yoludur. Bu yol Bilge liderim, TürkmenBeyim Sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli Beyin yoludur. Biz talip olduğumuz bugöreve ciddiyetle yaklaşıyoruz. Ciddiyetimiz Oğuz Kağan’ın Çin ordusukarşısında ki ciddiyeti, Sultan Alparslan'ın Ahlat'ta Bizans Ordusuna karşıolan ciddiyeti Osman Gazi'nin Söğüt'te 40 çadırı ile tuğ diktiğinde BizansOrdusuna karşı ciddiyeti. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un Fethinde kiciddiyeti, Mustafa Kemal Atatürk'ün Çanakkale de Sakarya'da Büyük TaarruzdaKurtuluş Savaşında ki ciddiyetidir.

Ciddiyetimiz Başbuğumun Küresel Devletlerin ideolojikdayatmasına karşı olan ciddiyetidir.

Bilge Liderim Sayın Devlet Bahçeli Bey’in küreselgüçlerin oyunlarına karşı sergilediği DEVLET ciddiyetidir” açıklamalarındabulundu.

“ÜLKÜ OCAKLARIDÜNYANIN EN BÜYÜK GENÇLİK YAPILANMASIDIR”

Ülkü Ocakları dünyanın en büyük gençlik yapılanmasıdırdiyen Kayan “Ülkü Ocaklarında, Vatanını Milletini derinden seven millî ve manevideğerlerine bağlı bir gençlik yetişir. Bu yetişen gençlik çağın gelişendünyasıyla barışık tarihini unutmayan ve ülkesini geleceğe taşıma idealiyleolgunlaşır.

Bu gençlerin önceliğini Memleket meseleleri oluşturur.Zamanı geldiğinde Ülke Yönetiminde söz sahibi olmak için bende varım der vesorumluluk alır. İşte bende ömrünü Ülkü Ocaklarında geçirmiş bir kardeşinizolarak Ülkemin ve şehrimin daha iyi yönetilebilmesi, daha adil ve dürüst biryönetim için kayırmacılığa ve vurguna son vermek, mazluma Yunus zalime Yavuzolmak için bende varım diyorum.

“İLÇEMİZİNSIKINTILARINI VE SORUNLARINI BİLİYORUZ”

İnançlı ve kararlı olduğunu söyleyen Kayan, “Siyaseteseviye ve kalite getireceğime söz veriyorum. Yeniliklerin ve güzelliklerinönünü açacağıma, sizlerin desteği ile başaracağıma inanıyorum. Yönetimine talipolduğum Onikişubat belediyesi 408 bin nüfusa sahip 280 bin civarı seçmeni olan,116 mahalleli metropol bir merkez ilçedir. İlçemizin sıkıntılarını vesorunlarını biliyoruz. Bütün konuya vakıfız. Vatandaşlarımızla el ele, omuzomuza, gönül gönüle hep beraber bu sorunların üstesinden geleceğiz. Makam veMillet arasında ki bütün engelleri kaldıracağız.

Siyasi ve maddi gücü olan her kim makama hangi rahatlıklagiriyorsa kırsal mahallede ki Ahmet amca, Mehmet amca, Ayşe teyze de orahatlıkla girebilecektir. Bunu hep birlikte başaracağız.

 

HABER-FOTO: MERT POLAT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15