KAZAN HIRSIZLARI KAÇAMADI!

Kahramanmaraş'ta çeşitli adreslerden, kazan, leğen, tepsi gibi farklı malzemeler çalan hırsızlar son işlerinde yakayı ele verdi. İki zanlı kıskıvrak yakalandı.

KAZAN HIRSIZLARI KAÇAMADI!

Kahramanmaraş EmniyetMüdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Ekipleri tarafından elinde bakırkazan ile görülen iki kişi sokak içinde kovalamaca sonucu yakalandı. Şahısların ikamet ve işyerlerinden para,bakır kazan,leğen ve tepsi çaldıkları belirlendi.

Pazartesi günü saat 14.00'de Yavuz Selim Mahallesi 12. Sokaküzerinde ellerinde bakır kazan olduğu görülen iki şahıs polis ekipleri tarafındankovalamaca sonunda yakalandı. Şüpheliler 25 yaşındaki Ozan K. ve 24 yaşındakiBarış G. polis ekipleri tarafından kelepçe takılarak etkisiz hale getirildi.

Yapılan araştırmada malzemelerin Mehmet Akif Mahallesindekibir ikametten çalındığı belirlendi. Bakır kazan, et makinesi ve 3  alüminyum tepsi ile yakalanan şüphelilerin, geçmiştarihte gerçekleşen ev ve iş yerinden hırsızlık olaylarına da karıştıklarıbelirlendi.

27.06.2018 günü Bağlarbaşı Mahallesindeki mobilyacıdanmatkap, 29.10.2018 günü Namık Kemal Mahallesindeki ikametten Çanta içerisindenkredi kartları ve 300 lira para hırsızlığının şüphelisi oldukları belirlendi. Çalıntıbüyük bakır kazanlar, büyük bakır leğenler, tepsiler, kıyma makinesi ve birgrup bakır ve alüminyum ele geçirildi.

Şüpheli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarakcezaevine gönderildi.

HABER: ÖMER FARUKSALMAN

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15