Kervan Dondurma Üretim Tesisleri Minik Öğrencileri Ağırladı

Kervan Dondurma Üretim Tesisleri Minik Öğrencileri Ağırladı

Kahramanmaraş Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğrencileri Kahramanmaraş’ın Dondurmadaki Marka ismi Kervan ve Alpedo Dondurmaları Üretim Tesisi’ni gezdi.

Minik ziyaretçilere tesisi gezdiren Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancığlu; “Bu güne kadar tesisimizi birçok kişi gezdi. Ancak bugünkü misafirlerimiz çok önemli. Ülkemizin geleceği, minik öğrencilerimiz” dedi.

Çocuklarla keyifli bir gün olduğunu ifade eden Kervancıoğlu; “Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte tesisimizi gezdiler. Ekonomi dersleri kapsamında bu ziyareti gerçekleştirdiler. Bir tesisi yerinde görmek onlar için çok önemliydi. Çocuklarımıza anlayabilecekleri şekilde dondurmanın nasıl üretildiğini anlatmaya çalıştık. Hepsi çok zeki ve öğrenme heyecanı içerisindeler. Onları burada görmek ağırlama bizleri çok mutlu etti.

Bu arada öğretmenlerimizin, çocuklarımızı geleceğe hazırlarken, ne kadar özveri gösterdiklerine şahit olduk. Bizim için çok keyifli bir gün oldu. Ayrıca verimli bir gezi de olduğunu düşünüyorum. Programı hazırlayan öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu. Tesis gezisinin ardından dondurma ikram edilen miniklerin keyfine ise diyecek söz yoktu.(HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15